Objektif Gazetesi olarak Arsuz Belediyesini Ziyaret Ettik
HGC İskenderun Temsilcisi Sönmez'den Baro Başkan Yardımcısı Çakıcıya Ziyaret
 Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şubeden “İskenderunda Eğitim –Öğretim”  Konulu Çalıştay Düzenlenecek
Doğu Anadolu Fay Hattındaki Deprem Aktivitesi Güneybatı (kahramanmaraş) Ve Güneye (hatay) Doğru Mu Göç Ediyor?

Gökay Ailesi’nin acı günü

Yazdır
Paylaş
Bir süredir İskenderun’daki özel bir hastanede tedavi gören son olarak aynı hastanenin Yoğun Bakımına alınan Ali Gökay, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşama veda etti.
Gökay Ailesi’nin acı günü
İskenderun'da faaliyet gösteren İz Reklam sahibi, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Meslek Komite üyesi, CHP İskenderun İlçe Teşkilat Başkan Yardımcısı Yusuf Gökay, Ekol Matbaası sahibi Ahmet Gökay ile Hicran Bağırsakçı’nın sevgili kardeşleri Ali Gökay (51) yaklaşık yedi ay önce yakalandığı amansız hastalığın pençesinden kurtulamayarak 15 Eylül 2018 cumartesi gecesi yaşama veda etti.

Matbaa ve reklam sektöründe grafik ve tasarım işleriyle uğraşan merhum Ali Gökay, sektörün tanıdığı aranılan ve sevilen grafikerlerden biriydi. Ali Gökay’ın yaşama erken veda etmesi ailesini, yakınlarını, arkadaşlarını ve sektör temsilcilerini üzüntüye sevk etti.

Grafiker Ali Gökay’ın cenazesi İskenderun Yenişehir Mahallesi 15. Sokaktaki baba evinden dualar eşliğinde alındı ve gözyaşları arasında Karaağaç Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi. Tören sırasında aile fertlerinin ve tüm yakınlarının oldukça üzgün oldukları gözlendi.

Gökay Ailesi mezarlık içinde başsağlığı dileklerini aldıktan sonra taziyeleri Yenişehir Mahallesi 15. Sokak içinde kurulan taziye çadırında kabul etmeye başladı.

OKUNMA SAYISI : 463                        HABER TARİHİ : 17-09-2018  10:59:24
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.