Başkan Tosyalı Koronavirüse Yakalandı
Hatay'da Orman Yangın
Arsuz'da 30 Ağustos Tekne Korteji
Siirt'te Şehit Düşen Özel Harekat Polisi Kurtul'un Ailesine Acı Haber Verildi

Güven: “Karaağaç Sahil Yürüyüş Ve Bisiklet Yolu Bitme Aşamasında"

Yazdır
Paylaş
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Karaağaç Sahil Yürüyüş ve Bisiklet Yolu’nun büyük bir kısmının tamamlandığını belirtti.
Güven: “Karaağaç Sahil Yürüyüş Ve Bisiklet Yolu Bitme Aşamasında
Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Başkan Yardımcısı Sami Üstün, Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri ile gerçekleştirdiği incelemelerde, Arsuz Karaağaç Mahallesinde yapımı devam eden Karaağaç Sahil Yürüyüş ve Bisiklet Yolu çalışmalarında sona gelindiğini belirtti. Parke taşı döşemesi gerçekleştirilen yolun planlanan kısmının tam anlamıyla bitme aşamasına geldiğini belirten Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “ Karaağaç Sahil Yürüyüş ve Bisiklet Yolunun büyük bir kısmını, yani planlanan kısmını neredeyse tamamladık. Parke taşı döşeme çalışmaları bitme aşamasında. Bu çalışmalar biter bitmez halkımızın kullanımına açacağız. Gereken şartların sağlanması durumunda, Sahil yürüyüş yolumuzun İskenderun’a bağlanması konusunda çalışmalarımız devam edecek.  Bu çalışmaları gerçekleştirirken halkımızın malına ve bu bölgede bulunan esnaflarımıza hiçbir zarar gelmemesine özen gösterdik. Sağ olsunlar, ilçenin gelişmesi adına hepsi bizlere bu konuda destek verdi, “ ifadelerini kullandı.

 

OKUNMA SAYISI : 286                        HABER TARİHİ : 13-01-2020  12:45:25
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.