Askerleri Taşıyan Zırhlı Araç Uçuruma Yuvarlandı
19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı
 Ulusal Makina Teorisi Sempozyumu İSTE’de Gerçekleştirildi
İskenderun'da Dehşet Anları

Güven, "Sizlerin de desteğiyle Seçimi Kazanacağız!"

Yazdır
Paylaş
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü münasebetiyle bugünkü seçim çalışmasının büyük bir bölümünü emekçi kadınlar üzerine yapan CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, Nardüzü Organize Sanayi bölgesindeki bazı tesisleri ziyaret etti. Burada emekçi kadınların günlerini kutlayan Başkan Adayı Güven, kadınlara çiçek dağıttı.
Güven,
Seçim çalışmasına ara vermeden yüksek tempo üzerinde yürüten CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, bugünkü seçim çalışmasına Nardüzü Halk Eğitim Merkezi ziyareti ile başladı. Halk Eğitim Merkezinde sevgi seli ile karşılanan Başkan Adayı Güven, burada kadınlarla sohbet ederek, "Bugün dünya emekçi kadınlar günü bundan dolayı da gününü kutlarım. Yaşamımızın her alanında var olan ve olmaya da devam edecek olan kadınlarımızın öneminin de farkındayız. Belediye başkanlığı seçimlerinde de elbette ki sizlerin de desteği ile seçimi kazanacağız" dedi.

Daha sonra Nardüzü Organize Sanayi Bölgesinde bulunan bazı tesisleri de ziyaret eden Başkan Adayı Güven, burada bulunan tüm kadın emekçilerini gününü kutladı ve her kadına çiçek takdim etti.

OKUNMA SAYISI : 204                        HABER TARİHİ : 09-03-2019  08:39:04
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.