Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Hatay’ın Geleceği, Türkiye’nin Geleceğidir

Yazdır
Paylaş
CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile birlikte Arsuz’a bağlı Karaağaç Mahallesi’ndeki 75’nci Yıl Parkı’nda üreticilere meyve fidanı dağıttı.
Hatay’ın Geleceği, Türkiye’nin Geleceğidir
Büyükşehir Belediyesi Park – Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen  ‘Meyveciliği Geliştirme ve Yayma Projesi’ kapsamında gerçekleşen törende konuşma yapanAsaf Güven ilçedeki tarım potansiyeline dikkat çekti.

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, Büyükşehir Belediyesi’nin çiftçiyi destekleyen tutumuna teşekkür ederken, Arsuz’un bereketli topraklarının verimine destek olan Meyveciliği Geliştirme ve Yayma Proje’sinin üreten Arsuz hedefine de katkı sunacağını söyledi.

Üreten ve ürettiğini markalaştırarak satışa sunan sosyal projeler hayata geçireceklerini ifade eden Güven, Arsuz Belediyesi ile birlikte Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni de kazanarak, Başkan Lütfü Savaş ile birlikte Arsuz için, Hatay için birlikte çalışıp, birlikte hizmet üreteceklerine inandığını söyledi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş da, gelecek nesillerin sağlığını gözeten, yeşil alanların sayısını artıran ve üretime katkı sunan projeler üretmeye devam edeceklerini belirterek, “Hatay Büyükşehir Belediyesi Park – Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığımızın üstlendiği misyon gereği kentimizin başlıca geçim kaynaklarından birini oluşturan tarımın sürdürülebilir ve nitelikli olabilmesi için farklı projelerle üreticiyi desteklemeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda tarımsal üretimi doğrudan destekleyen projemiz kapsamında Karaağaç Mahallemiz’de fidan dağıtımı gerçekleştirdik” dedi.

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, ‘Hatay’ın geleceği, Türkiye’nin geleceğidir’ yazılı afişleri taşıyan minik çocuklarla fotoğraf çektirirken, gelecek nesillere daha yeşil, daha yaşanabilir bir dünya bırakmanın önemine vurgu yaptı.

 

 

OKUNMA SAYISI : 667                        HABER TARİHİ : 11-03-2019  09:35:18
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.