Siirt'te Şehit Düşen Özel Harekat Polisi Kurtul'un Ailesine Acı Haber Verildi
Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”

Hayanseverler, Sokak Hayvanları Yararına Samandağ’da Konser Gerçekleştirildi

Yazdır
Paylaş
Sokak hayvanlarına karşı duyarlılık oluşturmak için sokak hayvanları yararına konser Yeni Çarşı Konferans salonunda yoğun ilgiyle gerçekleştirildi.
Hayanseverler,  Sokak Hayvanları Yararına Samandağ’da Konser Gerçekleştirildi
Hayvan severlere önce bir slayt gösterimi yapıldı. Açılış konuşmasında:” Dikkatsiz sürücülerden,onları zehirleyen hasta ruhlu canilerden kurtulabildikleri kadar bizimle yaşıyorlar.Yanından çekip gittiğimiz komşularımız, unuttuğumuz hayvanlara birazda olsa dikkat çekmek istediğimiz etkinliğimize hoş geldiniz.Sokak hayvanlarının ne durumda olduğunu slayt gösterimizle özetledik.”ifadelerine yer verdiler. 

Genç sanatçılar Ceren Reyhan ve Güney Oruç orkestrasının sahne aldığı etkinlik coşkulu bir atmosferde gerçekleşti.

Dayanışma konserini düzenleyen hayvan severler Meryem Ceritlioğlu, yaptığı açıklamada: ”Arkadaşım Leyla Reyhan ile birlikte sokak hayvanlarını tedavilerini, bakımlarını yaptırmak için destek amaçlı bu konseri organize ettik. İnsanların bu konuda daha duyarlı olmalarını istiyoruz.  Unutmayalım! Sokaktaki canlarımız bize emanet.   Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e,Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a , Genç  sanatçılar Ceren Reyhan ,Güney Oruç ‘a,ekibine  ve    Ali Meydan ‘a ve  duyarlılık göstererek desteklerini esirgemeyen bütün dostlarımıza  teşekkür ederiz.”ifadelerine yer  verdi.

 

 

OKUNMA SAYISI : 615                        HABER TARİHİ : 17-05-2018  10:35:30
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.