Arsuz Devlet Hastanesi İçin Baskılar Devam Ediyor...
ARSUZ HALKI DEVLET HASTANESİ İSTİYOR
ARSUZ'A DEVLET HASTANESİ ŞART...
Arsuz Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Köklü

İSTE’li Öğretim Üyesine ‘Genç Bilim İnsanı Ödülü’

Yazdır
Paylaş
Bilim Kahramanları Derneği tarafından düzenlenen “Genç Bilim İnsanı Ödülleri” sahiplerini buldu. İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Lütfi Yola; tıp, eczacılık ve biyomedikal alanlarında yaptığı çalışmaları ile ödüle layık görüldü.
İSTE’li Öğretim Üyesine ‘Genç Bilim İnsanı Ödülü’
Bilim Kahramanları Derneği tarafından yedinci kez düzenlenen Genç Bilim İnsanı Ödüllerini hak kazanan bilim insanları geçen günlerde kamuoyuna açıklandı. İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Mehmet Lütfi YOLA, tıp, eczacılık ve biyomedikal alanlarında yaptığı önemli çalışmaları ile ödüle layık görüldü. Bilim Kahramanları Derneği Genç bilim insanlarına kamuoyu önünde teşekkür ederek onları yüreklendirmek, geleceğin genç bilim insanlarına ilham vermek üzere verilen ödüllere, bu yıl farklı il ve üniversitelerden 6 genç bilim insanı layık görüldü. 24 Nisan 2019 Çarşamba günü İstanbulPera Müzesi Oditoryumu’nda düzenlenecek olan tören ile 2018 yılı Genç Bilim İnsanı Ödülünü almaya hak kazanmış bilim insanları kamuoyuna tanıtılacak. Genç Bilim İnsanı Ödülü, temel bilimler ve mühendislik alanlarına katkıda bulunan, Ülkemizde bu alanların görünürlüğünün artmasına ve gelişmesine öncülük eden 38 yaşın altındaki kişilere veriliyor.

 

 

OKUNMA SAYISI : 213                        HABER TARİHİ : 11-04-2019  12:47:52
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.