Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

İTSO Yönetimi, Personellerine Çeşitli Eğitimler Veriyor

Yazdır
Paylaş
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası personellerine yönelik eğitimlere yoğun bir şekilde devam ediyor.
İTSO Yönetimi, Personellerine Çeşitli Eğitimler Veriyor
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, personellerine yönelik,  kurum içerisinde çeşitli kurslar düzenleyerek, personellerine eğitim desteği de veriyor.  İTSO’da görev yapan personellerin, gerek üyelere gerekse kurum içerisinde daha verimli çalışabilmeleri, işlerine daha iyi motive olmaları, iş yerinde yüksek performans sergilemeleri amacıyla konusunda uzman ekipler tarafından eğitimler verilmeye devam ediliyor..

İTSO’da düzenlenen eğitimde, İnsan Kaynakları yönetimi, Kurumsal Gelişim İstihdam ve  Mesleki EğitmenÖzlem Yurdanur tarafından İTSO personeline ‘Resmi Yazışma Kuralları ve Kurum Kültürü’ eğitimi verildi.

Danışman ve eğitmen Özlem Yurdanur,  verdiği eğitimlerde personellerin vatandaşlarla olan diyaloglarla ilgili bilgiler verdi.  Güleryüz ve tebessümün  gerek personel gerekse odaya gelen üyelerin hizmet alımlarında pozitif etken olduğuna vurgu yapan  Yurdanur, yazışmalarda dikkat edilmesi gereken konular hakkında da detaylı bilgiler verdi.  Eğitimlerde özellikle Misyon ve değerler, kurumsal varlıklar, güç ve statü, kurumsal deneyimleler, insan kaynakları, Ortak dil konularının kurum kültüründe etkin rol aldığı ifade edildi.

OKUNMA SAYISI : 549                        HABER TARİHİ : 28-12-2017  09:55:27
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.