Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

İTSO Yönetiminden Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’ya Nezaket Ziyareti

Yazdır
Paylaş
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’yı makamında ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.
İTSO Yönetiminden Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’ya Nezaket Ziyareti
Hatay’ın Arsuz İlçe Kaymakamlık binası yeni yerinde halka daha modern bir şekilde hizmet veremeye başladı. İTSO yönetimi de  Arsuz Kaymakamlığını ziyaret ederek, yeni binayı görme ve inceleme fırsatı buldular.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette İskenderun ve Arsuz’un genel ekonomik, sosyal, kültürel ve turizm konularında karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Ziyaretten sonra Kaymakam Musa Sarı, yeni hizmet binasını İTSO yönetimine gezdirerek, bina hakkında genel bilgiler verdi.

İTSO Onursal Başkanı Halil Şahin ve İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Arsuz’a yakışır bir hizmet binasının yapımında emeği geçenlere teşekkür ederek, hayırlı olması temennisinde bulundular.

    Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’nın ziyaretinde, İTSO Onursal Başkanı Halil Şahin, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO yönetim kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu, Selma Yılmaz, yer aldılar.

 

 

OKUNMA SAYISI : 361                        HABER TARİHİ : 26-04-2019  12:08:18
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.