Askerleri Taşıyan Zırhlı Araç Uçuruma Yuvarlandı
19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı
 Ulusal Makina Teorisi Sempozyumu İSTE’de Gerçekleştirildi
İskenderun'da Dehşet Anları

Kahvecioğlu; "Türkiye Şampiyonalarına Katılarak İste’yi En İyi Şekilde Temsil Edeceğimize İnanıyoruz"

Yazdır
Paylaş
Öğrencilerinin sosyal ve sportif faaliyetlere katılımını destekleyen İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE),takım sporları ve bireysel sporlarda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Kahvecioğlu;
2017-2018 eğitim-öğretim yılına; salon futbolunda 1.'lik, voleybolda 3.'lük başarıları elde ederek başlayan İSTE gözünü yeni başarılara dikti. Şubat ayının son haftasında bilardo, Mart ayında kickbocks, bilek güreşi, badminton ve Nisan ayında basketbol ve masa tenisi karşılaşmalarına çıkacak olan İSTE'li sporcular, İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Spor Koordinatörü Sıtkı KAHVECİOĞLU ve Antrenör Ali KÖSE yönetiminde çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Okulun spordaki başarılarını ve hedeflerini değerlendiren İSTE Spor Koordinatörü Sıtkı KAHVECİOĞLU konuşmasında; ‘Yeni yıla çok iyi bir başlangıç yaptık, voleybol takımımız 3.lük alarak kupayı üniversitemize kazandırdı. Basketbol takımımızdan sonra Futsal takımımızda şampiyon olarak Üniversitelerarası 1. Lig’e yükselme başarısı gösterdi. Bundan sonraki ilk hedefimiz ilk etapta Üniversitelerarası 1. Lig’de kalıcı olmak, daha sonra ise Üniversitelerarası Süper Lig’e yükselmek olacaktır. Bireysel sporlarda ise; ilk olarak geçen yıl Türkiye 3.sü çıkarttığımız bilardo, Türkiye 2.cisi çıkarttığımız Kickboks, Türkiye 5.cisi olduğumuz Bilek Güreşi ve ilk kez katılacağımız Badmintonbranşlarında Türkiye Şampiyonalarına katılarak İSTE’yi en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz. Katılım sağlamamız konusunda bize her zaman destek olan Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Türkay DERELİ hocamıza ve SKS Daire Başkanımız Prof. Dr. Yasemin BİRCAN YILDIRIM hocamıza şahsım ve öğrencilerim adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum’ dedi.


 

OKUNMA SAYISI : 460                        HABER TARİHİ : 20-02-2018  10:20:37
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.