Siirt'te Şehit Düşen Özel Harekat Polisi Kurtul'un Ailesine Acı Haber Verildi
Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”

Karaağaç Semt Pazarından Dr. Asaf Güven'e Tam Destek!

Yazdır
Paylaş
Millet İttifak Adayı Asaf Güven, seçim çalışmaları çerçevesinde bugün öğleden sonra Karaağaç Semt pazarını ziyaret ederek, burada esnaf ve halkla buluştu.
Karaağaç Semt Pazarından Dr. Asaf Güven'e Tam Destek!
Sevgi ve coşkulu bir şekilde karşılanan Millet İttifak Adayı Güven, burada halkın ve esnafın sıkıntılarını dinlerken, "Satıcı, alıcı ve üretici memnun değilseniz değiştirmelisiniz!" dedi.

Belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Karaağaç Semt Pazarını gezen Millet İttifak Adayı Asaf Güven, esnaflardan alış veriş yapmayı da ihmal etmedi. Semt Pazarı esnafı ile halkın sıkıntı ve sorunlarını dinleyen Arsuz Belediye Başkan Adayı Güven, " İnşallah belediyeyi aldığımızda talep ve önerileriniz ile birlikte yanımıza gelirseniz daha iyi çözümler sunar, imkanlar çerçevesinde sorunlarınızı gideririz" diye konuştu.

Esnafa iyi, sağlıklı ve helal satışlar sunan Başkan Adayı Güven, esnafın 'çok çalışıyoruz ama sermayesine çalışıyoruz. Biz memnun değiliz' sitemine de "Değiştirmeyen bizleriz! Alıcı, satıcı ve üretici memnun değil ise artık değiştirmeniz gerek" şeklinde konuştu.

Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven'in seçim çalışmalarında kendisine destek olmak için her zaman yanında bulunan CHP'nin bir önceki seçimde Hatay Milletvekili Adaylarından Riyad Kırmızıoğlu'nun da sanki kendisi adaymışçasına çalışması gözden kaçmadı.

OKUNMA SAYISI : 517                        HABER TARİHİ : 26-02-2019  16:10:32
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.