Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…
Objektif Gazetesi olarak Arsuz Belediyesini Ziyaret Ettik
HGC İskenderun Temsilcisi Sönmez'den Baro Başkan Yardımcısı Çakıcıya Ziyaret
 Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şubeden “İskenderunda Eğitim –Öğretim”  Konulu Çalıştay Düzenlenecek

Karşılıklı Sohbette Belen’e kurulması düşünülen Yeni Sanayi Sitesinin yeri konusu ele alındı

Yazdır
Paylaş
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın’ı makamında ziyaret ettiler.
Karşılıklı Sohbette Belen’e kurulması düşünülen Yeni Sanayi Sitesinin yeri konusu ele alındı
Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette ağırlıklı olarak Belen ve İskenderun ekonomisi ile Belen’e kurulması düşünülen Yeni Sanayi Sitesinin yeri konusu ele alındı.

İTSO yönetiminin Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın’ın ziyaretinde İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı İbrahim Açıkgöz de yer aldı.

İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı İbrahim Açıkgöz, Belen sınırları içerisinde yer alan İskenderun Mezarlık Kompleksini geçtikten sonra hemen Otobanın üst kısmına kurulması düşünülen Yani Sanayi Sitesi ile ilgili Belen Kaymakam’ı Abdulaziz Aydına bilgiler vererek, sürecin hızlanması noktasında çalışmalar yaptıklarını söyledi. İTSO  Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetiminin Sanayinin yeni yerine taşınması için büyük destekler verdiklerini belirten Açıkgöz;“Bu konuda Belen Kaymakamlığı ve Belen belediyemizden de destek bekliyoruz. Resmi girişimlerimizi yaptık, konu ile ilgili üyelerimizi sürekli bilgilendiriyoruz. Amacımız İskenderun’a modern bin sanayi sitesi kazandırmak” dedi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da, İskenderun’a yeni bir sanayi sitesinin kurulmasının artık kaçınılmaz olduğunu belirterek, Sanayi sitesinin yeni yerine taşınması noktasında İTSO olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Neticede buradan üyelerimiz istifade edecek ve daha modern bir Sanayi Sitesi şehrimize kazandırılmış olacak” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın ise, Belen sınırları içerisinde yapılması planlanan yeni İskenderun Sanayi Sitesi ile ilgili çalışmalar yapılması için gerek belediye gerekse ilgili kurumlarla görüşeceğini ve konunun takipçisi olacaklarını vurguladı.

Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın’ın ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip üye Necat Özkaya, İTSO yönetim kurulu üyesi Gassan Kuran, İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez ve İskenderun Küçük Sanayi Sitesi yapı Kooperatif Başkanı İbrahim Açıkgöz de yer aldı.

 

OKUNMA SAYISI : 461                        HABER TARİHİ : 26-02-2018  10:21:50
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.