Arsuz Devlet Hastanesi İçin Baskılar Devam Ediyor...
ARSUZ HALKI DEVLET HASTANESİ İSTİYOR
ARSUZ'A DEVLET HASTANESİ ŞART...
Arsuz Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Köklü

Kaymakam Yönden Sevgi Yumağı Çocuklarımız İle Bir Araya Geldi

Yazdır
Paylaş
İlçemiz Kaymakamı Sayın İskender Yönden, İlçemizde faaliyette bulunan Minikeller Kreş ve Gündüz Bakımevi'ne ziyarette bulunarak, sevgi yumağı çocuklarımız ile bir araya geldi.
Kaymakam Yönden Sevgi Yumağı Çocuklarımız İle Bir Araya Geldi
25 Şubat 2019 Pazartesi günü İlçemiz Numune Mahallesinde faaliyette bulunan Minikeller Kreş ve Gündüz Bakımevini ziyaret eden Kaymakam Yönden, Kurum Müdiresi Sevgi Saraylıoğlu'nun eşliğinde kreş ve gündüz bakımevinde incelemede bulunmasının akabinde çocuklar ile bir araya gelerek sohbet etti.

Çocuklar ile hoşsohbet ortamında bir araya gelinmesinin akabinde, İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğünce görevlendirilen trafik polisi tarafından trafik kuralları ile ilgili bilgilendirme yapılarak, sonrasında ise Kaymakam Yönden'in eşliğinde trafikte yayaların geçiş üstünlüğü konusunda farkındalık etkinliği yapıldı.

Minikeller Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdiresi Sevgi Saraylıoğlu ile kreşte ki çocuklar, devlet nezaketi ve şefkatini en iyi şekilde hissettiren Kaymakam Yönden'e teşekkür ederek, mutlu ve umutlu bakışlar ile uğurladılar.

 

OKUNMA SAYISI : 248                        HABER TARİHİ : 26-02-2019  10:15:26
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.