Arsuz Devlet Hastanesi İçin Baskılar Devam Ediyor...
ARSUZ HALKI DEVLET HASTANESİ İSTİYOR
ARSUZ'A DEVLET HASTANESİ ŞART...
Arsuz Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Köklü

Keskin; "Hedefimizde Türkiye Şampiyonluğunu İskenderun'a Getirmek Var"

Yazdır
Paylaş
Geçtiğimiz hafta sonu Antakya kapalı spor salonunda yapılan okullar arası Muay Thai Türkiye şampiyonası Hatay grup müsabakalarında İskenderunlu sporcular adlarından bir kez daha söz ettirdiler.
Keskin;
Raks Spor Kulübü bünyesinde bulunan sporcularından oluşan 21 öğrenci İskenderun'u temsil ederken, tüm sporcular derece ile döndü.

Lise ve orta okullar arası Muay Thai Türkiye Şampiyonasının Hatay ayağı Antakya kapalı spor salonunda yaklaşık 120 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Antakya, İskenderun, Reyhanlı ve Dörtyol'dan katılan sporcu öğrenciler, burada ilimizi temsil etmek için birbirleri ile ele müsabakaları yaptılar. 21 sporcu ile şampiyonaya katılan İskenderunlu sporcular, büyük bir başarı ortaya koyarak farklı kategorilerde 16 birincilik, 3 ikincilik, 2 de üçüncülük elde ettiler. Derece elde eden 21 sporcumuz da 25-28 Mayıs tarihleri arasında Mersin'in Tarsus ilçesinde yapılacak olan Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil ederek, Türkiye şampiyonu olmak için mücadele edecekler.

İskenderunlu kafilenin başında giden Raks Spor Kulübü Antrenörü Serdar Keskin, elde edilen başarıdan dolayı tüm sporcularını kutlarken, hedeflerinde Türkiye Şampiyonluğunu İskenderun'a getirmek olduğunu belirtti.

 

OKUNMA SAYISI : 723                        HABER TARİHİ : 19-04-2018  13:32:44
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.