Höyük Krom Madeni İstemiyor
Arsuzda Sevgililer Gününde En Anlamlı Ziyaret
Arsuz Devlet Hastanesi Yer Teslimi Yapıldı
İskenderundaki Orman Yangını Canımızı Bir Kez Daha Yaktı

Konacık Aile Sağlığı Merkezi İnşaatı Hızla Devam Ediyor

Yazdır
Paylaş
İlçemiz Konacık Mahallemizde, bölgedeki diğer mahallelere de hitap edecek olan iki hekimlik Aile Sağlığı Merkezi inşaatı hızla devam ediyor.
Konacık Aile Sağlığı Merkezi İnşaatı Hızla Devam Ediyor
Yaklaşık 330 m² alanda bina, otopark ve çevre düzeni çalışmalarının iki ay gibi bir süre içerisinde tamamlanması bekleniyor. Kaymakamımız Musa SARI ,  Mahalle Muhtarı Mehmet BEKÇİ  ve teknik kontrolörler ile mütahit firma temsilcisi ile birlikte inşaatta yerinde incelemelerde bulunup teknik heyetten bilgiler aldı ve telefon ile İl  Sağlık Müdürü Sayın Mustafa HAMBOLAT  ile görüşmeler yaparak inşaatın gidişatı hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Kaymakam SARI , pandemi dönemi olması nedeniyle de sağlık yatırımlarının şu an için büyük önem arz ettiğini, İlçe Devlet Hastanesi ihalesinin de bugünlerde sonuçlandırılmak üzere olduğunu, yapımı devam eden bu aile sağlığı merkezinin tamamlanması ile bölge halkının başka mahallelere taşınmasını son bulacağını, sağlık hizmetlerinin ayaklarına geleceğini ifade ederek bu merkezin ilçemize kazandırılmasında emeği bulunan ve destek veren başta Sayın Valimiz Rahmi DOĞAN  olmak üzere milletvekillerimiz, İl Sağlık Müdürümüz Mustafa HAMBOLAT ve Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı yetkilileri ile tüm teknik heyete ve muhtarımıza teşekkür ettiğini ifade etti, şimdiden mahallemize hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunduğunu ifade etti.

 

OKUNMA SAYISI : 206                        HABER TARİHİ : 30-11-2020  10:31:50
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.