Askerleri Taşıyan Zırhlı Araç Uçuruma Yuvarlandı
19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı
 Ulusal Makina Teorisi Sempozyumu İSTE’de Gerçekleştirildi
İskenderun'da Dehşet Anları

Milli Eğitim Bakanlığı Yetkilileri Bahçeşehir Koleji Hatay Kampüsüne Ziyarette Bulundu

Yazdır
Paylaş
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında 6’ncısı düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında saha ziyaretine kalma başarısı gösteren kurumlar belirlendi.
Milli Eğitim Bakanlığı Yetkilileri Bahçeşehir Koleji Hatay Kampüsüne Ziyarette Bulundu
Bu yıl Türkiye geneli 4.841 başvurunun yapıldığı Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’nde değerlendirme sürecinden sonra toplam 151 proje saha ziyaretlerine kaldı. Hatay’dan saha çalışması için onaylanan 4 projeden 2’si Bahçeşehir Koleji’ne ait. Milli Eğitim Bakanlığı yetkilileri “Matematik Kampı ile Matematiksel Düşünme” ve “Atık Malzemelerden STEM Çalışmaları” konulu projeleri değerlendirmek ve yerinde incelemek üzere Bahçeşehir Koleji Hatay Kampüsüne ziyarette bulundu. Okul Müdürü Sayın Sefer Kaplan yaptığı açıklamada; “ Hatay’dan saha çalışmasına kalan 4 projeden 2’sinin okulumuzdan çıkması bizi çok mutlu etti. Emeği geçen tüm öğretmenlerimizi kutluyorum. Bu tarz yenilikçi projelerin yaygınlaştırılması konusundaki çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

 

 

OKUNMA SAYISI : 631                        HABER TARİHİ : 29-05-2018  12:19:00
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.