Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Nazlıcan ve Ali İnan'da Müzik şöleni...

Yazdır
Paylaş
Birlik, beraberlik ve kardeşlikleri pekiştirmek adına sosyal paylaşım sitesinde Hatay-İskenderun-Adana Mınınna Can Ailesi grubu kuran yöneticiler, üyeleri ile her ay kaynaşma toplantıları düzeliyor.
Nazlıcan ve Ali İnan'da Müzik şöleni...
Arsuz'un Madenli barınağında demirli bulunan gezi teknesinde toplanan Hatay-İskenderun-Adana Mınınna Can Ailesi grup üyeleri, Bölgemizin yetiştirdiği ulusal anlamda bizi temsil eden sanatçılarımızdan Nazlıcan ve yerel sanatçımız Ali İnan'ın birbirinden güzel seslendirdikleri parçalarla hem eğlendiler hem de duygu dolu anlar yaşadılar.

Sosyal paylaşım sitesinde "Hatay-İskenderun-Adana Mınınna Can Ailesi" grubu kuran ve grubun yöneticiliğini yapan Cüneyt İnan, Ayfer Özgün, Emel Mutlu, Mithat Karali, Leyla Belli, Necva İşsever, Aysel Mirioğlu ve Nevzat Çam, grup üyelerinin kaynaşması ve dostlukların daha da pekişmesi adına geleneksel hale getirdikleri kaynaşma toplantısı bu kez Arsuz'un Madenli barınağında bulunan Öz Gümüş Gezi teknesinde gerçekleştirdiler. Kaynaşma toplantısına "Meryem Mermeyte" filminin başrol oyuncusu Sezer Tümkaya'da katıldı.

Grup yöneticilerinden Ayfer Özgün'e de sürpriz doğum günü kutlaması da yapan Hatay-İskenderun-Adana Mınınna Can Ailesi grup üyeleri, Türkülerin Prensesi sanatçımız Nazlıcan ve Rock müziğin özgün sesi Ali İnan'ın bir birbirinden güzel seslendirdikler, eserlerle hem eğlendiler hem de duygulandılar.

OKUNMA SAYISI : 1336                        HABER TARİHİ : 12-07-2018  13:45:43
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.