Başkan Güven, “Avrupa Hareketlilik Haftası Tanıtım Toplantısı’na” Katıldı
Mevlide Davet
Arsuzfest 2019 Yarın Start Alıyor
SÜPERLİG İÇİN SON 90 DAKİKA

Olimpiyatlarda Var Olmak İçin Mücadele Edecekler

Yazdır
Paylaş
Gençlik Spor Bakanlığın Olimpiyat alt yapısını oluşturmak adına yapılan şampiyonda İskenderunlu taekwondocular, yarı finallere gitmeye hak kazandılar.
Olimpiyatlarda Var Olmak İçin Mücadele Edecekler
Katıldıkları her şampiyonada başarı ile dönen İskenderunlu Yıldız Taekwondocular, Antalya Kemer’de yine destan yazdı. Gençlik Spor Bakanlığın Olimpiyat alt yapısını oluşturmak amacı ile 23-25 Şubat tarihleri arasında Antalya Kemer’de yapılan Anadolu Yıldızlar Taekwondo şampiyonasında dörtte dört yaptı.

Türkiye Yıldız Taekwondo Olimpiyat alt yapısını oluşturmak adına Antalya Kemer’de yapılan Anadolu Yıldızlar Taekwondo şampiyonasına İskenderun Belediyesi ve Özşampiyonlar Taekwondo Spor Kulübü dört sporcu ile katıldı. Şampiyonada büyük bir başarı gösteren Belinay Yetkin, Berfin Satılmış, Helin Oral ve Mustafa Şahin birinci oldular. Şampiyona ile ilgili bilgi veren Takım Antrenörü ve aynı zamanda Milli Takım Antrenörü siyah kuşak 7. DAN olan Mehmet Korhan, "Sporcularımız Hatay İl şampiyonasında Hatay şampiyonu olduktan sonra Antalya Kemer de ilimizi temsil etmeye hak kazandılar. Antalya'da da bu dört sporcumuz Olimpiyatlarda Türkiye'yi ve İskenderun'u temsil etmek için müsabakada yarıştılar. Sporcularımız dörtte dört yaparak kalitelerini bir kez daha gösterdiler. Sporcularımızın dördü de madalya kazanarak Mart ayında Adana ilinde yapılacak olan yarı finallere gitmeye hak kazandılar" dedi.

Antrenör Mehmet Korhan ve Fikret Korhan nezaretinde çalışmalarını yapan sporcuların hedeflerinin İskenderun’u uluslar arası arenada en iyi temsil etmek olduklarını belirttiler.

OKUNMA SAYISI : 502                        HABER TARİHİ : 27-02-2018  10:15:12
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.