Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Özgür Yalovaç'ta Evliler Kervanına Katıldı

Yazdır
Paylaş
Özgür Yalovaç, Tuvana Deniz ile hayatını birleştirdiği. Mutlu bir birlikteliğe imza atan Özgür-Tuvana çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
Özgür Yalovaç'ta Evliler Kervanına Katıldı
İskenderun sanayi esnafının yakından tanıdığı Özgür Yalovaç, gönlünü kaptırdığı Tuvana Deniz ile dünya evine girdi. Dün Beyaz Saray Düğün salonunda gerçekleşen düğünde nikahını kıydıran Tuvana ile Özgür çifti, davetliler önünde bir ömür boyu birlikte mutlu olmak için "EVET" dediler.

Hasan Yalovaç'ın oğlu Özgür ile Edip Deniz'in kızı Tuvana, hayatlarını birleştirmek mutluluğa birlikte uzanmak için düğün kararı aldılar. Beyaz Saray Düğün salonunda düğünlerini gerçekleştiren Tuvana ile Özgür Yalovaç çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Nikahlarını da düğün salonunda gerçekleştiren mutlu çift, tüm davetliler huzurunda iyi ve kötü günde bir arada olmak için "EVET" dediler. Nikah memuru evlilik cüzdanını yuvayı kuracak olan geline verdi. Gece boyunca sahneden inmeyen çiftin bu mutluluğuna davetlilerde ortak oldular.

Objektif Gazetesi olarak; Tuvana ve Özgür Yalovaç çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz. 

OKUNMA SAYISI : 1051                        HABER TARİHİ : 04-05-2018  10:59:33
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.