Başkan Güven, “Avrupa Hareketlilik Haftası Tanıtım Toplantısı’na” Katıldı
Mevlide Davet
Arsuzfest 2019 Yarın Start Alıyor
SÜPERLİG İÇİN SON 90 DAKİKA

Özgür Yalovaç'ta Evliler Kervanına Katıldı

Yazdır
Paylaş
Özgür Yalovaç, Tuvana Deniz ile hayatını birleştirdiği. Mutlu bir birlikteliğe imza atan Özgür-Tuvana çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.
Özgür Yalovaç'ta Evliler Kervanına Katıldı
İskenderun sanayi esnafının yakından tanıdığı Özgür Yalovaç, gönlünü kaptırdığı Tuvana Deniz ile dünya evine girdi. Dün Beyaz Saray Düğün salonunda gerçekleşen düğünde nikahını kıydıran Tuvana ile Özgür çifti, davetliler önünde bir ömür boyu birlikte mutlu olmak için "EVET" dediler.

Hasan Yalovaç'ın oğlu Özgür ile Edip Deniz'in kızı Tuvana, hayatlarını birleştirmek mutluluğa birlikte uzanmak için düğün kararı aldılar. Beyaz Saray Düğün salonunda düğünlerini gerçekleştiren Tuvana ile Özgür Yalovaç çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Nikahlarını da düğün salonunda gerçekleştiren mutlu çift, tüm davetliler huzurunda iyi ve kötü günde bir arada olmak için "EVET" dediler. Nikah memuru evlilik cüzdanını yuvayı kuracak olan geline verdi. Gece boyunca sahneden inmeyen çiftin bu mutluluğuna davetlilerde ortak oldular.

Objektif Gazetesi olarak; Tuvana ve Özgür Yalovaç çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz. 

OKUNMA SAYISI : 818                        HABER TARİHİ : 04-05-2018  10:59:33
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.