Askerleri Taşıyan Zırhlı Araç Uçuruma Yuvarlandı
19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı
 Ulusal Makina Teorisi Sempozyumu İSTE’de Gerçekleştirildi
İskenderun'da Dehşet Anları

Paylaşım Sitesinde Kurdukları Grup ile Aile Oldular...

Yazdır
Paylaş
Şarkılı türkülü gerçekleştirdikleri kaynaşma toplantısında, Hatay-İskenderun-Adana Mınınna Can Ailesi grup üyeleri gönüllerince eğlendiler.
Paylaşım Sitesinde Kurdukları Grup ile Aile Oldular...
Hatay-İskenderun-Adana Mınınna Can Ailesi grup üyeleri, bu kez Samandağ ilçesinde bir araya geldiler. Yoğun bir katılımın yaşandığı kaynaşma toplantısında grup üyeleri bir aile olduklarını bir kez daha ortaya koydular.

Sosyal paylaşım sitesinde "Hatay-İskenderun-Adana Mınınna Can Ailesi" grubu kuran ve grubun yöneticiliğini yapan Cüneyt İnan, Ayfer Özgün, Emel Mutlu, Mithat Karali, Bahriye Fatmaoğulları, Leyla Belli ve Nevzat Çam gurp üyelerinin kaynaşması ve gerçek anlamda bir aile olmaları için geleneksel hale getirdikleri kaynaş toplantısının 12. sini Samandağ Truva Restaurantta gerçekleştirdiler.

Yerel sanatçılarımızdan Nazlıcan ve Ali İnan'da bu toplantıya renk katarak seslendirdikleri birbirinden güzel türkü ve oyun havaları ile toplantıya ayrı bir renk kattılar. Nazlıcan ve Ali İnan'ın kendinden geçen Hatay-İskenderun-Adana Mınınna Can Ailesi grup üyeleri, kendilerini müziğin ritmine bırakarak sahnede attılar.

OKUNMA SAYISI : 800                        HABER TARİHİ : 09-04-2018  13:43:17
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.