Objektif Gazetesi olarak Arsuz Belediyesini Ziyaret Ettik
HGC İskenderun Temsilcisi Sönmez'den Baro Başkan Yardımcısı Çakıcıya Ziyaret
 Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şubeden “İskenderunda Eğitim –Öğretim”  Konulu Çalıştay Düzenlenecek
Doğu Anadolu Fay Hattındaki Deprem Aktivitesi Güneybatı (kahramanmaraş) Ve Güneye (hatay) Doğru Mu Göç Ediyor?

Raks Spor Kulübünden Başarılı Bir Müsabaka Daha

Yazdır
Paylaş
Bir çok turnuvada olduğu gibi Adana ilinde yapılan iller arası müsabakada 18 sporcusundan 14 sporcu derece aldı...
Raks Spor Kulübünden Başarılı Bir Müsabaka Daha
 
İskenderun'da faaliyet gösteren Raks Spor Kulübü, 20-23 Ocaka tarihleri arasında Adana ilinde yapılan İller arası Muay Thai müsabakasına 18 sporcu ile katıldı. Müsabakalarda çok iyi bir performans gösteren Raks Spor Kulübü sporcuları, farklı kategorilerde 6 birincilik 2 ikincilik ve 6 üçüncülük elde ettiler.

Katıldığı her müsabaka da İskenderun'u en iyi şekilde temsil eden Raks Spor Kulübü sporcuları, bu kez de Adana ilinde düzenlenen İller arası Muay Thai müsabakasında da klasını konuşturdu ve İskenderun'da söz ettirdi. Adana, Mersin, Osmaniye, Van, Bitlis, Gaziantep, Niğde, Şanlıurfa, Erzincan, Hatay illerini temsilen 600 sporcu katıldı. 18 sporcu ile müsabakaya katılan Raks Spor Kulübünün sporcuları,  çekişmeli ve bir o kadarda heyecanı üst düzeyde gerçekleşen müsabakalar sonunda farklı kategorilerde 6 birincilik,

katıldığı adana iller arası muay thai musabakası toplam 18 sporcu katıldı 6 birincilik 2 ikincilik ve 6 üçüncülük elde ederek, ilimizi ve İskenderun'u en iyi şekilde temsil ettiler. karşılaşma sonunda elde edilen başarıdan dolayı sporcularını kutlayan Kulüp Yöneticisi Hülya İlbeyi, "Katıldığımız gerek özel gerekse resmi müsabakalardan başarı ile dönüyoruz. Bu bizi gururlandırıyor. Tüm sporcularımızı canı gönülden kutluyorum. Bu başarının elde edilmesinde sporcularımız kadar Kulüp Antrenörümüz Serdar Keskin'in de emeğini göz ardı edemeyiz. Serdar Hocamızı da tebrik ediyorum" dedi.

OKUNMA SAYISI : 702                        HABER TARİHİ : 26-01-2018  12:54:20
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.