Siirt'te Şehit Düşen Özel Harekat Polisi Kurtul'un Ailesine Acı Haber Verildi
Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”

Şahutoğlu; "Bütün Renkleri Bağrımıza Basacağız "

Yazdır
Paylaş
Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan aday adayı Dr. Şahutoğlu, ve Bakkallar Bayiler Odası Başkanı Mustafa Çöloğlu, Hatay Gazeteciler Cemiyeti İskenderun Temsilciliğini 10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile ziyaret ettiler.
Şahutoğlu;
CHP İskenderun Belediye Başkan aday adayı Dr. Şahutoğlu, ziyarette yaptığı konuşma da yerel Basın’ın çalışma şartlarının oldukça zor olduğunu belirtti. Bu zor şartlarda dahi görevini yapabilme mücadelesinde olan tüm basın çalışanlarının gününü kutluyorum dedi.
Konuk siyasetçi olunca, konu’da gündem oluyor temsilcilikte yapılan sohbette adaylığına yönelik ise şunlara dikkat çekti: İlkeli nitelikli kaliteli bir siyaset çizgisiyle hareket ettiklerinin belirten Şahutoğlu: Aday gösterilmesi halinde, kavgaya değil, hesap sormaya değil, birbirimizle çatışmaya değil, tam tersine burada yaşayan bütün renkleri bağrımızda içselleştirmeye, barış ve huzur ortamında onlara çok daha kaliteli, nitelikli ve çok daha iyi şartlarda hizmet üretmenin gayreti içerisinde yer alacağız” şeklinde konuştu.

 

OKUNMA SAYISI : 387                        HABER TARİHİ : 12-01-2019  09:37:43
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.