Askerleri Taşıyan Zırhlı Araç Uçuruma Yuvarlandı
19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı
 Ulusal Makina Teorisi Sempozyumu İSTE’de Gerçekleştirildi
İskenderun'da Dehşet Anları

Şahutoğlu; "Bütün Renkleri Bağrımıza Basacağız "

Yazdır
Paylaş
Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan aday adayı Dr. Şahutoğlu, ve Bakkallar Bayiler Odası Başkanı Mustafa Çöloğlu, Hatay Gazeteciler Cemiyeti İskenderun Temsilciliğini 10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü münasebeti ile ziyaret ettiler.
Şahutoğlu;
CHP İskenderun Belediye Başkan aday adayı Dr. Şahutoğlu, ziyarette yaptığı konuşma da yerel Basın’ın çalışma şartlarının oldukça zor olduğunu belirtti. Bu zor şartlarda dahi görevini yapabilme mücadelesinde olan tüm basın çalışanlarının gününü kutluyorum dedi.
Konuk siyasetçi olunca, konu’da gündem oluyor temsilcilikte yapılan sohbette adaylığına yönelik ise şunlara dikkat çekti: İlkeli nitelikli kaliteli bir siyaset çizgisiyle hareket ettiklerinin belirten Şahutoğlu: Aday gösterilmesi halinde, kavgaya değil, hesap sormaya değil, birbirimizle çatışmaya değil, tam tersine burada yaşayan bütün renkleri bağrımızda içselleştirmeye, barış ve huzur ortamında onlara çok daha kaliteli, nitelikli ve çok daha iyi şartlarda hizmet üretmenin gayreti içerisinde yer alacağız” şeklinde konuştu.

 

OKUNMA SAYISI : 201                        HABER TARİHİ : 12-01-2019  09:37:43
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.