Objektif Gazetesi olarak Arsuz Belediyesini Ziyaret Ettik
HGC İskenderun Temsilcisi Sönmez'den Baro Başkan Yardımcısı Çakıcıya Ziyaret
 Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şubeden “İskenderunda Eğitim –Öğretim”  Konulu Çalıştay Düzenlenecek
Doğu Anadolu Fay Hattındaki Deprem Aktivitesi Güneybatı (kahramanmaraş) Ve Güneye (hatay) Doğru Mu Göç Ediyor?

Şahutoğlu; "Güç Verin Hak Ettiğiniz Hizmetlerle Buluşturalım"

Yazdır
Paylaş
Esnafların yoğun ilgi gösterdiği kahvaltılı toplantıda hedef ve projelerini anlatan Şahutoğlu, İskenderun'a hizmet etme aşkıyla yola çıktıklarını ifade ederek; “İskenderun ülkemizin en stratejik, en hassas bölgelerinden biri. Son 20 yıldır ekonomisi durağın hale gelen, insanları mutsuz, gençleri umutsuz, hizmet alma konusunda da ciddi sıkıntıların yaşandığı bir yer haline geldi. Barış, kardeşlik içinde huzur ikliminde yaşıyoruz. Birlik ve beraberliğimizi, huzurumuzu devam ettirmek adına mücadelemizi sürdürüyoruz. En büyük hedefimiz huzur, birlik, barış ve güvenlik içerisinde yaşamımızı sürdürmek.
Şahutoğlu;
İskenderun’un 45 mahallesini önceleyen, herkesi kucaklayan, herkese asil evlat muamelesi yapan zihniyeti İskenderun Belediyesi'nde hakim kılacağız. Vatandaşlarımızın hizmet noktasında beklentileri var. 5 yıllık sürede bu bölge yetim ve öksüz kaldı. Hatay Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetleri dışında yerel belediyeden hizmet alamadı. Biz İskenderun’un 45 Mahallesi'ne eşit hizmet götürme sözü veriyoruz. Büyükşehir yasasıyla İskenderun'a katılan ve 5 yıldır hizmet alamayan bu beldelerimiz önceliğimiz olacak. Hatay Büyükşehir Belediyesi ve İskenderun Belediyesini aynı çatı altında buluşturmanın gayreti içinde olmalıyız. Bunu sizlerden rica ediyoruz. Ancak bu şekilde hizmetler daha hızlı, daha kaliteli, daha eksiksiz bir şekilde hayata geçirilebilecek” diye konuştu. Başkan Adayı Şahutoğlu, Hatay Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyesinin aynı çatı altında olmamasının dezavantajları içerisinde HADO örneğini verdi.

Hem kendisi hem de Hatay Büyükşehir Belediyesi için destek isteyen Şahutoğlu; “Adil, hakkaniyetli, vicdanlı olacağız. Herkesin rahat ulaşabildiği bir belediye yönetimini sizlerle buluşturacağız. Bu bölgelere ne kadar önem verdiğimiz meclis üyesi aday listemizden de belli. Bu bölge insanlarımızın hizmete ihtiyacı var. Bizler bu bölgelerden seçtiğimiz meclis üyesi adaylarımız aracılığıyla hizmetleri bu bölgelere daha rahat getirebileceğiz. Meclis üyelerimize, bizlere, Hatay Büyükşehir Belediyesine sahip çıkın, güç birliği oluşturalım, bu güçle bölgeyi hak ettiği hizmetlerle buluşturalım” şeklinde konuştu.

 

 

OKUNMA SAYISI : 316                        HABER TARİHİ : 25-02-2019  10:25:11
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.