Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Savaş; “Aramızdaki Güvenle, Samimiyet Ve Sadakat İle Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz"

Yazdır
Paylaş
Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, yaklaşan yerel seçimler öncesi Millet İttifakı Arsuz Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katıldı.
Savaş; “Aramızdaki Güvenle, Samimiyet Ve Sadakat İle Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz
Dün gerçekleştirilen açılışa Başkan Savaş’ın yanı sıra CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Millet İttifakı Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, CHP eski milletvekili adayları Sonay Aykut ve Riyat Kırmızıoğlu, CHP ve İYİ parti il ve ilçe yöneticileri, STK temsilcileri, mahalle muhtarları, kanaat önderleri ve çok sayda vatandaş katıldı.

Vatandaşların coşkulu tezahüratlarıyla düşüncelerini paylaşan Başkan Savaş, Arsuz halkının 31 Mart seçimlerine hazır olduğunu ifade etti. Bir gün önce katıldığı televizyon programını değerlendirerek düşüncelerini paylaşan Başkan Savaş, “Seçim yarışı 31 Mart gecesine kadar sürecek. Birileri bazı televizyon kanallarında algı oluşturmaya çalışsa da vatandaşlarımızın zihninde ve vicdanında bunu başaramıyorlar. Şu bir gerçek ki Hatay’da seçimi Millet İttifakı kazanacak. Çünkü millet burada ittifak burada” dedi.

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ile birlikte 5 yıl boyunca uyum içinde çalıştıklarını ifade eden Lütfü Savaş, Culha’ya ve ekibine Arsuz’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti ve bundan sonra Asaf Güven ile birlikte hizmet çıtasını daha da yukarıya taşıyacaklarını belirtti.

5 yıllık süre zarfı boyunca yapılan tüm hizmetlerin Arsuz halkına yakışacağını ifade eden Lütfü Savaş, “İlçemizin ihtiyacı olan 4 köprüyü de yaptık. Bununla beraber halkımızın sosyal ihtiyaçlarını karşılayacakları 8 tane sosyal tesis yaptık. Eski belde ve köylerin yollarını yaptık. Kalan 3-4 mahallenin de yollarını yapmaya devam ediyoruz. Şu anda Arsuz’un tek eksiği altyapı. Onun için de çalışmalara Karaağaç’tan başladık ve yüzde 75 oranında bitirdik. İkinci etap çalışmalarımız da en kısa süre içinde tamamlanacak” diyerek Hatay Büyükşehir Belediyesinin Arsuz’a yaptığı hizmetleri sıraladı.

Güven duygusunun hayatta çok önemli olduğunu vurgulayan ve hemşehrileri ile arasındaki bu bağ ile hareket etmeye devam edeceğini sözlerine ekleyen HBB Başkanı, “Aramızdaki güvenle, samimiyet ve sadakat ile hizmet etmeye devam edeceğiz. Birileri bizi ayrıştırmaya ve bölmeye çalışsa da biz yönü Ankara’ya dönük, Türk bayrağının altında yaşamaktan mutlu, ülkesini seven, vatandaşlık görevini yerine getiren tüm iyi insanların oyuna talibiz. Onun için birbirini seven birbirine sarılan herkesi seviyoruz. Onun için ülkene, bayrağına, çiftçine, üreticine, esnafına SARIL diyoruz. Çünkü şehrimizi ve ülkemizi geleceğe emin adımlarla birlikte taşıyacağız” diyerek katılımcılar ve vatandaşlarla birlikte seçim merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

 

OKUNMA SAYISI : 417                        HABER TARİHİ : 01-03-2019  10:32:34
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.