Askerleri Taşıyan Zırhlı Araç Uçuruma Yuvarlandı
19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı
 Ulusal Makina Teorisi Sempozyumu İSTE’de Gerçekleştirildi
İskenderun'da Dehşet Anları

Savaş; "Farklı İnançlarımız Olsa Da Aynı Duygu Ve Samimiyetle Barışa Yürümeye Devam Edeceğiz"

Yazdır
Paylaş
Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Noel Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.
Savaş;
Yayınladığı mesajında tüm bayramların sevgiye, iyiliğe ve barışa vesile olmasını temenni eden Başkan Savaş, Hıristiyan hemşehrilerinin ve vatandaşların Noel Bayramı’nı kutladı.

Başkan Savaş mesajının devamında şu ifadelere yer verdi: “Farklıları zenginlik olarak gördüğümüz şehrimizde bir arada kardeşçe yaşadığımız Hıristiyan vatandaşlarımızın bu anlamlı günlerinde beraber olmak bizler için mutluluk vericidir. Tüm dünyaya örnek olan kentimizde sevgiyle harmanladığımız sohbetlerimiz, içten gülüşlerimiz ve ebedi dostluğumuz hiçbir zaman son bulmayacak. Farklı inançlarımız olsa da aynı duygu ve samimiyetle insanlığın iyilikle bezenmesi için el ele verip barışa, kardeşliğe beraber yürümeye devam edeceğiz.

Bu topraklarda yaşanan karşılıklı sevgi, hoşgörü ve saygı kültürü hiçbir zaman yok olmayacak. Bu duygu ve düşüncelerimle Hıristiyan âleminin Noel Bayramı’nı kutluyor, bu bayramın tüm insanlığa mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum.”​

 

OKUNMA SAYISI : 418                        HABER TARİHİ : 25-12-2017  10:41:54
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.