Arsuzfest 2019 Yarın Start Alıyor
SÜPERLİG İÇİN SON 90 DAKİKA
HATAY SPOR ADIM ADIM SÜPER LİGE ….
ARSUZ OBJEKTİF GAZETESİ ASAF GÜVEN’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Savaş, HADO'nun Rotasını Çizdi

Yazdır
Paylaş
Hatay büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay’ı dünyaya bağlayacak olan HADO Projesi ile ilgili rota değişikliği hakkında açıklama yaptı
Savaş, HADO'nun Rotasını Çizdi

. Hatay’ın geleceği için önemli projeler hayata geçireceklerini, hizmet ve huzur içinde, ekonomiye de katkı sağlayacak hizmetler yapacaklarını söyleyen Başkan Savaş, bu doğrultuda büyük önem taşıyan HADO’nun Arsuz Madenli Balıkçı Barınağı’na kaydırıldığını duyurdu.

 

HADO’nun hem turizm hem de ticaret anlamında Hatay’ı bölgenin lokomotif şehri yapacağına vurgu yapan Başkan Savaş, “Daha önce Akp’nin Hatay’daki yöneticileri tarafından engellenen, İskenderun ilçemizde hayata geçirmeyi planladığımız Hatay Deniz Otobüsü (HADO) seferlerimizi Arsuz Madenli’den başlatacağız. Halkımızın bizlere göstermiş olduğu teveccühe layık olabilmek adına Hatay’ın bütününü kucaklamaya ve ilimizin ekonomisine, turizmine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

OKUNMA SAYISI : 153                        HABER TARİHİ : 16-04-2019  11:46:07
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.