Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Savaş, HADO'nun Rotasını Çizdi

Yazdır
Paylaş
Hatay büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay’ı dünyaya bağlayacak olan HADO Projesi ile ilgili rota değişikliği hakkında açıklama yaptı
Savaş, HADO'nun Rotasını Çizdi

. Hatay’ın geleceği için önemli projeler hayata geçireceklerini, hizmet ve huzur içinde, ekonomiye de katkı sağlayacak hizmetler yapacaklarını söyleyen Başkan Savaş, bu doğrultuda büyük önem taşıyan HADO’nun Arsuz Madenli Balıkçı Barınağı’na kaydırıldığını duyurdu.

 

HADO’nun hem turizm hem de ticaret anlamında Hatay’ı bölgenin lokomotif şehri yapacağına vurgu yapan Başkan Savaş, “Daha önce Akp’nin Hatay’daki yöneticileri tarafından engellenen, İskenderun ilçemizde hayata geçirmeyi planladığımız Hatay Deniz Otobüsü (HADO) seferlerimizi Arsuz Madenli’den başlatacağız. Halkımızın bizlere göstermiş olduğu teveccühe layık olabilmek adına Hatay’ın bütününü kucaklamaya ve ilimizin ekonomisine, turizmine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

OKUNMA SAYISI : 390                        HABER TARİHİ : 16-04-2019  11:46:07
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.