Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Seküçoğlu; Arsuz’un Yeniden İnşası İçin El Ele Uzmanlık Vizyonum İle Bu Göreve Talibim"

Yazdır
Paylaş
Arsuz Belediye Başkan aday adayı Bülent Seküçoğlu Projelerini anlattı: Şehrimizin başarılı iş adamı ve yöneticilerinden İnşaat Mühendisi-İş adamı Bülent Seküçoğlu, CHP Arsuz İlçe Teşkilat binasında partililerle bir araya gelerek projelerini anlattı.
Seküçoğlu;  Arsuz’un  Yeniden İnşası İçin El Ele Uzmanlık Vizyonum İle Bu Göreve Talibim
Geçtiğimiz günlerde aday adaylık başvurusunu CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin’e teslim eden Bülent Seküçoğlu-İş adamı kalabalık bir halk topluluğunun katılımı ile CHP Arsuz İlçe Teşkilat binasında projelerini anlattı.

CHP Hatay milletvekili Suzan Şahin’in de katıldığı toplantı yoğun katılımla gerçekleşti.

CHP Hatay milletvekili Suzan Şahin Bülent Seküçoğlu’nun adaylık tanıtım toplantısında yaptığı konuşmasında, “Partimizden Arsuz Belediye Başkan aday adayı olan sevgili Bülent Seküçoğlu, diğer adaylarımız hepsi yakın dostumuz. Kim seçilirse seçilsin hepsi Arsuz’a  en iyi hizmeti vereceğine yürekten inanıyorum. O iyi bir insan, vizyon sahibi bu şehri diğer adaylarımız gibi iyi yönetebileceğine iyi bir Belediye Başkanı olabileceğine inancım sonsuz. Bu gün aday kim olursa olsun aday bizim adayımız. Bizim başkanımız. Önemli olan Arsuz’un kazanması. Kimin başkan olacağına Arsuz halkı karar verecek. Bunun için geniş katılımlı bir teamül yoklaması, ön seçim, ya da halk oylaması gibi yöntemleri biz genel merkezimize öneriyoruz. Karaağaçtan Kaleye kadar Arsuz’ahizmet  etmek için bu kutlu göreve talibim.” Dedi.  CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin’de “Diğer adaylarımız gibi Bülent Seküçoğlu’na da başarılar diliyorum” dedi.

Arsuz Belediye Başkan aday adayı İnşaat Mühendisi İş adamı Bülent Seküçoğlu parti binasında yaptığı konuşmasında projelerini anlatarak; “Sevgili dostların belediyecilik mühendislik, planlama, ekip ve gönül işidir. Uzmanlık ister düşüncesine sahip bir inşaat mühendisi kardeşiniz olarak diyorum ki;  mühendislik, uzmanlık ve vizyon ile ve de halkın söz ve karar sahibi olduğu bir yerel yönetim  tarzı ile siz değerli  halkımıza  hizmet etmek için  Arsuz’u yönetmeye hazırım.

Adeta cennetten bir köşe olan bu güzel coğrafyanın bir evladı olmaktan  kardeşlik hoş görü ve barış iklimiyle dünyaya örnek medeniyetler kenti Arsuz’da yaşamaktan, içinizde bir kardeşiniz olmaktan dolayı onur ve gurur duyduğumu bilmenizi isterim. Arsuz için hayallerim var. Arsuz için ideallerim var. Arsuz sevdam ile yaşama geçirmek istediğim projelerim var. Gen ve şirin ilçemiz  Arsuz’da başlayan alt yapı, ulaşım, eğitim, sağlık, tarım, turizm, marina halk plajları, spor ve sosyal hizmetler konusunda insan odaklı yeniliklere ve  çözüme yönelik akılcı ve kalıcı büyük projelerin bir an önce hızla hayata geçmesi gerektiğine inanıyorum. Gerçekleştirmek istediğim projeler arasında çağdaş kentleşmenin yanı sıra pozitif yatırımların önünü açarak kentin ekonomik  refahını yükseltmek, yeni istihdam alanları meydana getirmek ve dev projelerle Arsuzu her yönüyle  cazibe merkezi haline getirmek gibihedeflerim var. Memleketimin bana sunduğu olanaklarla edindiğim deneyimlerimi, birikimlerimi, ideallerimi ve Arsuz’a dair projelerimi ve hayallerimi bir inşaat mühendisi  kardeşiniz olarak Arsuz sevdalısı olarak Arsuz için yaşama geçirmek istiyorum. Muhteşem doğası, iklimi, coğrafi konumu, sosyal kültürel ve tarihi değerleriyle tarımla balıkçılığıyla ve turizm potansiyeliyle  Arsuz’u çağdaş bir dünya kenti haline getirmek, bu şirin kenti hak ettiği yeree taşımak için hizmet etmeye hazırım. Arsuz var olan değerleriyle  adeta işlemeyi bekleyen bir mücevher gibidir.  İklimi ve coğrafyasıyla  yılın 12 ayında aktif ve hareketli yaşama olanak verecek projeler Arsuz’da bir an önce hayata geçirilmelidir.Bu yönde gerçekleştirmeyi hedeflediğim projelerle Arsuz, geniş kapsamlı ulusal ve uluslararası kongre ve spor faaliyetlerine kamp merkezi olarak ev sahipliği yapabilecek potansiyele ulaştırılabilir. Festivller kenti Arsuz kendine özgü tarım ve balıkçılığın yanı sıra, deniz, yayla, inanç, kongre, spor, yamaç paraşütü karavan, yat ve kamp turizmi gibi çeşitli alanlardaki  aktivasyonlara  tarihi ve turistik destinasyon merkezleri bacasız sanayi  sektöründe çok ciddi ivme kazanacaktır. ArsuzSamandağı yolunun bir an önce açılması,  Arsuz’u bir çıkmaz sokak prangasından kurtaracaktır. Arsuz için şehr-i emin olarak alt yapısı, yol, su gibi klasik hizmetlerin yanı sıra büyük projelere ihtiyacı olduğuna inanıyorum. Toplumsal barış çerçevesinde, kentsel gelişim ve değişimin yanı sıra istihdamın, yatırımın ve yatırımcının öneminin bilinciyle adil şeffaf ve sosyal belediyecilik anlayışıyla memleketimi ve halkımıza hizmet etmek, deneyimli, donanımlı ve vizyon sahibi çalışma arkadaşlarımla birlikte Akdenizin inci gerdanlığı Arsuz’un marka değerini yükseltmeye, var olan değerleriyle dünya klasmanına  taşımaya hazırım. Ben ve çalışma arkadaşlarım görev verildiği takdirde ‘Kaliteli bir yönetimle kaliteli bir kent yaşamını gerçekleştirmek hedefine ulaşmayı vaz geçilmez bir görev bileceğiz. Halkın söz ve karar sahibi olduğu bir yerel yönetim ile Arsuz Belediyesini yönetmeye hazırız” dedi.

Arsuz Belediye Başkan aday adayı BülentSeküçoğlu-İş adamı  parti binasında yaptığı konuşmasının ardından,  eşi  Pınar Seküçoğlu tarafından tebrikleri kabul etti. Parti binasına sığmayan kalabalık halk topluluğu Parti binasının dışında Bülent Seküçoğlu’na  hayırlı olsun temennisinde bulundular. Arsuz Belediye Başkan aday adayı Bülent Seküçoğlu’de kendisine gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

 

OKUNMA SAYISI : 563                        HABER TARİHİ : 12-11-2018  15:08:43
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.