Arsuzda Sevgililer Gününde En Anlamlı Ziyaret
Arsuz Devlet Hastanesi Yer Teslimi Yapıldı
İskenderundaki Orman Yangını Canımızı Bir Kez Daha Yaktı
Başkan Güven, “Hep Beraber Bu Doğa Katliamına, Hepimize Zarar Verecek Bu Olaya Karşıyız”

Serap Çam: “Çocuklarımız Bizim Geleceğimiz”

Yazdır
Paylaş
İskenderun Aura Estetik ve Güzellik Merkezi’nin tohumunu ektiği “Minik Ayaklar Üşümesin” projesi çok sayıda hayırseverin desteği ile adeta dev bir çınara dönüştü…
Serap Çam: “Çocuklarımız Bizim Geleceğimiz”

İşletmeciliğini Serap Çam ve Müge Güler’in yaptığı Aura Estetik ve Güzellik Merkezi, sosyal sorumluluk projelerinde aldığı etkin roller ile kamuoyu tarafından takdirle karşılanıyor. “Minik Ayaklar Üşümesin” projesinin ilk ayağında Arsuz İlçesinde Karaağaç Mahallesi’nde eğitim ve öğretim veren Zeynel Vidat Kırmızıoğlu İlkokulu’na ziyarette bulunan Serap Çam ve Müge Güler, burada ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı dağıtmışlardı.

Bölgenin sevilen esnaflarından Yavuz Güler’in işletmeciliğini yaptığı Seval Kundura’nın sponsorluğunda devam eden ve 1600 ihtiyaç sahibi öğrenciye ayakkabı dağıtımının hedeflendiği “Minik Ayaklar Üşümesin” projesi kapsamında bugünde yine Arsuz İlçesinde toplan 10 okul ziyaret edilerek ihtiyaç sahibi miniklere ayakkabı dağıtıldı.

Projenin mimarları olan Serap Çam ve Müge Güler’e bugün ki projenin ikinci ayağında hayırseverler MakeUp Artist Uğur Arslan, Güler Küçük yıldız, Gülden Kirmit, Esra Yangın Söylemez, Atiye Mormenekşe, Mali müşavir Fatma Çelenk, Özge Balcı, Erdem kreş işletmecisi Makbule Sönmez,  Diş hekimleri Sevda yerli, Lütfü Güler ve Çam Gıda ile çok sayıda ismini vermek istemeyen hayırsever eşlik etti.  Sabah saatlerinde yola çıkan hayırseverler, okullarda buluştukları minik öğrencilere yeni ayakkabılarını dağıttılar.

Arsuz Çetillik İlkokulu’nda proje ile ilgili basına kısa bir demeç veren Serap Çam, hedeflerinin 1600 ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı giydirmek olduğunu söyledi. Amaçlarının hayırseverler ile birlikte daha çok ihtiyaç sahibi çocuğa ulaşmak olduğunu kaydeden Çam; “böylesi bir projeye öncülük ettiğimiz için mutluyuz. Çocuklarımız bizim geleceğimiz” dedi.

Projelerin devamının geleceğini ifade eden Müge Güler ise, projeye destek sunan tüm hayırseverlere teşekkür edip birlikten güç doğduğuna dikkat çekti. Aldıkları yeni ayakkabılar ile gülümseyen minik öğrenciler, hayırseverlere teşekkür ettiler.

OKUNMA SAYISI : 3295                        HABER TARİHİ : 03-03-2016  11:59:34
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.