Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Sivil Toplum Kuruluşları Türk Silahlı Kuvvetlerinin Yanında Olduğunu Belirtti

Yazdır
Paylaş
Türk silahlı kuvvetlerinin Afrin operasyonunu başarıyla yürüten Mehmetçiklere Türk halkından çığ gibi artan destek var.
Sivil Toplum Kuruluşları Türk Silahlı Kuvvetlerinin Yanında Olduğunu Belirtti
 Hassa sınırına giderek Türk silahlı kuvvetlerinin yanında olduğunu belirten sivil toplum kuruluşları Devletin yanında olduklarını açıkladılar.

TÜGVA il yönetimi ile Adaleti savunanlar derneği üyeleri ile vatandaşlar hassada sınırın sıfır noktasına giderek burada açıklama yaptılar. Sınıra konvoy halinde giden vatandaşlar Türk bayraklarıyla yeri göğü inlettiler.

Adaleti Savununlar Derneği genel Başkan vekili Emekli Albay Mustafa Hacımustafaoğulları, Eski Refah partisinin ilçe başkanlarından siyasetçi Yusuf yener TÜGVA Hatay il temsilcisi Sinan Köklü, organizasyona katıldı. Burada kısa bir açıklama yapan Hacımustafaoğulları Türk silahlı kuvvetlilerinin her daim yanında görev almaya hazırız onların yaptığı bu operasyonlara destek için halkımızla buradayız dedi.

Refah Partisi eski ilçe başkanlarından siyasetçi Yusuf Yener de bugün buraya gelmemizin e önemli mesajı çok açıktır biz şehadete hazırız buraya bunun için geldik. Allah nasip ederse görev bize verilse bizde oraya gideceğiz Allah ordumuzu yar ve yardımcısı olsun. Biz ordumuzun ve sayın cumhurbaşkanımızın emrindeyiz dedi.

TÜGVA Türkiye Gençlik Vakfı Hatay İl Başkanı Sinan Köklü, İlçe Temsilcilikleri, Türkiye Gençlik Vakfı Osmaniye İl Temsilcisi ve ASDER (Adaleti Savunanlar Derneği) Başkanları ile birlikte Hassa ilçesinde sıfır noktasında basın açıklaması yaptı.

TÜGVA Türkiye Gençlik Vakfı olarak tüm ilçe teşkilatları ve gençleriyle askerlerin arkasında olduklarını ifade eden Hatay İl Başkanı Sinan Köklü, “Onlara yalnız olmadıklarını göstermek için bir araya geldik. Her daim askerimizin arkasındayız. Fetih süresini okuyarak askerimiz için dualar ediyoruz Rabbim Devletimizi, milletimizi, ordumuzu korusun ve ordumuza zaferler nasip eylesin. Allah ordumuzu korusun” dedi

 

OKUNMA SAYISI : 577                        HABER TARİHİ : 30-01-2018  13:48:54
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.