Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Soytürk; " Birey - Toplum İlişkilerinin Dengelenmesinde Önemli Bir Rol De Üstlenmektedirler"

Yazdır
Paylaş
İlçemiz Kaymakamı Sayın Recep Soytürk tarafından, "5 Nisan Avukatlar Günü" münasebetiyle bir mesaj Yayınladı.
Soytürk;
Kaymakam Soytürk mesajında; "Ülkemizde “Avukatlar Günü” olarak kutlanmakta olan 5 Nisan günü, Türkiye Cumhuriyeti'nin dünyada yaşanan değişimlere açık, evrensel değerleri önemseyen yapıda, çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmayı her alanda sürdüren sosyal bir hukuk devleti olması yolunda önemli bir yere sahip Avukatlarımız için özel bir gündür.

Bir hukuk devleti olan ülkemizde, insan hakları ve hukukun üstünlüğü esası içerisinde gerek kişilerin, gerekse toplumların temel hak ve hürriyetlerinin korunmasında, savunulmasında, kanunlara bağlı kararlılıklarıyla adaletin tecelli etmesinde büyük sorumluluğu olan avukatlar, çok önemli bir görevi yerine getirmekle beraber birey - toplum ilişkilerinin dengelenmesinde önemli bir rol de üstlenmektedirler.

Kamu vicdanını ve adaletin sağlanması, toplumsal ilişkilerde karşılaşılan sorunların giderilmesi için, kurumlarımız ve vatandaşlarımız adına hassasiyetle görevlerini yerine getiren tüm avukatlarımızın “5 NİSAN AVUKATLAR GÜNÜ” nü en kalbi duygularımla kutlar, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar dilerim" dedi.

 

OKUNMA SAYISI : 625                        HABER TARİHİ : 04-04-2018  09:58:55
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.