Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Soytürk; "Geleceğimizin Teminatı Olan Gençlerimizle Birlikte Olmaktan Kıvanç Duydum"

Yazdır
Paylaş
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın koordinasyonunda Türkiye Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldızlar Kategorisi Futbol Şampiyonası’nda Hatay İl Birincisi olan ve grup elemelerinde İlimizi temsil etmek üzere yoğun bir hazırlık içerisinde olan Yunus Emre Ortaokulu öğrencileri, İlçemiz Kaymakamı Sayın Recep Soytürk’ü ziyaret ederek, sevinç ve heyecanlarını paylaştılar.
Soytürk;
12 Mart 2018 Pazartesi günü saat: 14.00’da Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ziyarete; Yunus Emre Ortaokulu Müdürü Cihangir Kaya, Beden Eğitimi Öğretmenleri Sinan Okur ve Muhammed Ali Kızılkaya ile Okul Aile Birliği Başkanı Tülay Ünal eşlik etti. Kaymakam Soytürk, geleceğimizin teminatı ve aydınlık yarınlarımızın en önemli dinamikleri olarak değerlendirdiğimiz gençlerimiz ile bir arada olmaktan büyük bir mutluluk ve kıvanç duyduğunu ifade ederek, ziyaret dolayısıyla teşekkür etti.

İlimiz ve İlçemiz açısından gurur ve heyecan kaynağı olan, gelişme ve kalkınmamıza yön verebilen her türlü girişimin ve bu doğrultuda gayret gösterilerek elde edilen her başarının destekçisi olduğunu ifade eden Kaymakam Soytürk, gençlerimizin geleceğe hazırlanması sürecinde doğru ve faydalı bir şekilde yönlendirilerek, üstün başarılara zemin hazırlayan okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimize teşekkür ettiğini belirtti

OKUNMA SAYISI : 649                        HABER TARİHİ : 14-03-2018  09:32:51
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.