Arsuz Devlet Hastanesi İçin Baskılar Devam Ediyor...
ARSUZ HALKI DEVLET HASTANESİ İSTİYOR
ARSUZ'A DEVLET HASTANESİ ŞART...
Arsuz Belediye Başkan Yardımcısı Nihat Köklü

Topal, Futbolculara Başarılar Diledi

Yazdır
Paylaş
Hatay CHP Millet vekili Sayın Serkan Topal, Arsuz CHP İlçe Başkan Adayı Mahmut Şirin ve Karaağaçspor Yöneticisi Eyyüp Sağır Karaağaçspor Altyapı Çalışmalarını Ziyaret etti.
Topal, Futbolculara Başarılar Diledi
Sayın Serkan Topal Altyapı Çalışmalarında Futbolcularla sohbet ederek Gençlik Yıllarında Futbol ile ilgilendiğini ve Oynadığını dile getirerek,Çalışmalara Katıldı. Ayrıca Penaltı Atışı Kullanan Sayın Serkan Topal adeta Futbolculara Meydan Okudu. İdman Sonrası Sayın Serkan Topal’a Altyapıdan Sorumlusu Fehim Aşkar, ‘’Bölgemize ve Gençlerimize Bu Tesisi Kazandıran Arsuz Belediye Başkanı Sayın Nazım Culha ve Meclis Üyelerine Emeği Geçen Her kimler var ise Teşekkürlerini İletirken, Bölgemize Gençler için yapılan Spor tesislerimizin yetersizliğine de değinerek, Bölgemize en az bir spor tesisin daha yapılmasını talep etti. Kulübümüz Olarak burada Bal Lig’i dahil 14 Kategoride Mücadele Ediyoruz. Hafta içi Her gün Üç Kategoride İdman Yapıyoruz. Yaklaşık Toplamda 600 Futbolcuya Eğitim Vermekteyiz. Yıllardır Çamur ve toprak Sahada oynar İken,Bu Tesisin yapılması için çok mücadele ettiklerini dile getiren Altyapı Sorumlusu Fehim Aşkar, Diğer Kulüpler içinde ayrı bir tesis için, gereken girişimlerin yapılması istedi’’. Hatay Millet vekilimiz Sayın Serkan Topal’da Tesislerden Ayrılırken Bu Konuyla ilgili gereken görüşmeleri yapacağını dile getirdi ve Çalışmalarda bulunan tüm futbolculara , Hocalara Başarı Dileğinde Bulunarak tesislerden ayrıldı.

 

 

OKUNMA SAYISI : 524                        HABER TARİHİ : 29-11-2017  11:53:54
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.