Siirt'te Şehit Düşen Özel Harekat Polisi Kurtul'un Ailesine Acı Haber Verildi
Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”

Tosyalı Hatay Gazeteciler İskenderun Temsilciliğini Ziyaret Etti

Yazdır
Paylaş
Adalet ve Kalkınma Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı ve Ak Parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Hatay Gazeteciler Cemiyeti İskenderun Temsilciliğini seçim çalışmaları kapsamında ziyaret etti.
Tosyalı Hatay Gazeteciler İskenderun Temsilciliğini Ziyaret Etti
Adalet ve Kalkınma Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, birlikten kuvvet doğar sözlerine dikkat çekerek konuşmasını şöyle sürdürdü: Tek başına kimse bir anlam ifade etmez. Bu günden söylüyorum yapacağımız her hizmette bilirkişiler ile hareket edeceğiz.

Ben bilirim, ben yaparım ben varım zihniyetine karşıyım. Toplumsal düşünüp İskenderun’un ihtiyaçları noktasın da ortak kararlar alarak çalışmaktan yanayım.
Halkımız bizi güzel ve samimi bir teveccühle karşıladı şu saatten sonra yapacağımız tek hareket seçimleri kazanıp kentimize en güzel hizmetleri sunabilmektir.
15 İlçenin bütçeleri nin neredeyse % 70 nin Büyükşehir Belediyesi ne aktarıldığına dikkat çeken Tosyalı: Aktarılan bütçe kadar hizmet beklemek en doğal hakkımız. İlçelerin nüfus oranlarına göre dağılım gösteren bütçede İskenderun önemli bir payı hak ediyor.
Bu güne dek ne yazık ki gerektiği kadar hizmeti alamayan İskenderun bundan sonra Hatay Büyükşehir İbrahim Güler, olursa karşılıklı ve dengeli hizmetler alacağımıza inanıyorum dedi.
İskenderun Spor için ne tür bir çalışmanız olacak sorusuna da yanıt veren Tosyalı: Şimdiden bir şey söylemek yanlış olur zaman içinde gelişmeleri değerlendirip en faydalı ne yapabiliriz sonucu ortaya çıkacaktır dedi.
İyi bir süreç için iri ve diri olacağız sözlerini işaret eden Tosyalı, kızmadan, kırılmadan AK Parti teşkilatlarına yakışır bir şekilde seçimden zaferle çıkacağız. Ben şimdiden göstereceğiniz tüm emek ve gayretler için herkese yürekten teşekkür ediyorum şeklinde konuşmasına son verdi.
Hatay Gazeteciler Cemiyeti İskenderun Temsilciliği olarak Sn. :Fatih Tosyalıya ziyaretinden dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz….

OKUNMA SAYISI : 472                        HABER TARİHİ : 05-02-2019  07:53:15
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.