Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şubeden “İskenderunda Eğitim –Öğretim” Konulu Çalıştay Düzenlenecek

Yazdır
Paylaş
Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık 8 Şubat 2020 tarihlerinde “İskenderunda Eğitim –Öğretim” konulu bir çalıştay yapılacağını belirtti.
 Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şubeden “İskenderunda Eğitim –Öğretim”  Konulu Çalıştay Düzenlenecek
 8 Şubat 2020 gerçekleşecek  çalıştayın sonuç bildirgesini ilgili kurumlara  ileteceğini belirten Yanık; "Çalıştayın amacı, İskenderun eğitim öğretim hayatında mevcut durum, Sorunlar ve Çözümleri nelerdir? Bu durumlara ilişkin bilimsel temellere ve değerlendirmelere göre belirlenmiş önerilerde bulunmak olacaktır.

Bir gün sürecek olan çalıştayda konular öncelikle genel bir platformda tartışılacaktır. Sonrasında;  Organizasyon komitesince daha önceden yapılan çalışmalar doğrultusunda belirlenen alanlarda oluşturulacak  8  ayrı çalışma grubunda tartışma ve değerlendirmeler yapılacaktır. Ayrıca yukarıda belirttiğimiz konularla ilgili katkı yapmak isteyen herkes hazırladıkları verileri, bilgileri çalıştaydan 5 gün öncesine kadar  Organizasyon komitesine teslim edilmek üzere Şube Başkanlığımıza teslim edebilir. Çalıştayın yapılacağı yer ve programı komite tarafından tespit edilen  katılımcılara bildirilecektir.

Sorumlu sendikacılık anlayışımız gereği yapılacak olan bu çalışmanın İskenderun eğitim öğretim hayatına, geleceğimizin teminatı olan yeni nesillere faydalı olması yol göstermesi adına çok önemsemekteyiz. Çalıştay sonucunda oluşturulacak sonuç bildirgesi ilgili gördüğümüz tüm kişi, kurum ve kuruluşlara iletilecektir " ifadelerini kullandı.

 

OKUNMA SAYISI : 166                        HABER TARİHİ : 29-01-2020  10:08:25
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.