Askerleri Taşıyan Zırhlı Araç Uçuruma Yuvarlandı
19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı
 Ulusal Makina Teorisi Sempozyumu İSTE’de Gerçekleştirildi
İskenderun'da Dehşet Anları

Türk Futbolunun Geleceğin Yıldız Futbolcusu Mustafa Genç

Yazdır
Paylaş
Geçmiş yıllardan beri Türk futboluna yıldız futbolcular yetiştirmesiyle bir anda ülkemizin spor kamuoyunda gündemi meşgul etmeyi sürdüren Karaağaç Spor, 1 yetenekli futbolcusunu daha Süper lig takımlarından Bursa Spor'a transfer etti.
Türk Futbolunun Geleceğin Yıldız Futbolcusu Mustafa Genç
Ülkemizin Spor Lig ekiplerinden Bursa Spor, geçen sezon Karaağaç Spor'un 15 yaşındaki yıldız futbolcusu Kerem Kök'ü renklerine bağlamıştı. Yıldız futbolcu Kerem Kök şu anda (U-15) Milli takımımızın formasını giyiyor....
Karaağaç Spor'un alt yapısında yetişen 13 yaşındaki Mustafa Genç, yapılan görüşmelerin ardından Süper Lig takımlarından Bursa Spor'a transfer oldu. Bursa Spor yönetimi ile Karaağaç Spor altyapı Koordinatörü Fehim Aşkar arasında Mustafa Genç'in transferi konusunda protokol imzalandı.
Bursa Spor yönetimi ayrıca, Karaağaç Spor'un Bursa Spor'un pilot takımı olması yönünde teklifte bulunuldu.
Bursa Spor kulübü adına yapılan Altyapı sorumlusu Hayrettin Gül Güler ile sporcu izleme komitesi Başkanı Yılmaz Bulur yaptıkları açıklamada "Türk futboluna kazandırmış olduğunuz yetenekli ve karekterli futbolcular için teşekkür ediyoruz. Bu genç yetenekli futbolcular, sizlerin eseri olduğunu da unutmayalım. Emeklerinize sağlık" dediler.

Genç futbolcu kardeşimize bundan sonraki uzun futbol yaşattısında hedeflerine ulaşması dileği ile Arsuz Objektif Gazetesi olarak başarılar diliyoruz. Ayrıca bu kardeşimize emeği geçen herkesede teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

 

OKUNMA SAYISI : 237                        HABER TARİHİ : 08-02-2019  09:30:17
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.