Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Üçgüllük İlkokulunda Kütüphane ve Akıl Oyunları Sınıfı Açılışı

Yazdır
Paylaş
Üçgüllük İlkokulunda Rahmetli Öğretmenimiz Bahar EKENEL BAYRAKTAR anısına okul idaresi, öğretmenler, veliler, Mimarlar Odası ve çeşitli kesimlerin katkısı ile yaptırılan kütüphane ve akıl oyunları sınıfı törenle açıldı.
Üçgüllük İlkokulunda Kütüphane ve Akıl Oyunları Sınıfı Açılışı
Yaklaşık 3 ay önce hayatını kaybeden Rehber Öğretmen Bahar EKENEL BAYRAKTAR‘ın okulda yapılmasını çok istediği ancak henüz hayata geçirilemeden vefat ettiği kütüphane ve akıl oyunları sınıfı; Okul İdaresi , Öğretmenler, mimarlar odası, hayırsever vatandaşlar ve veliler tarafından yaptırılarak hizmete açıldı.

Açılışa katılan Bahar Öğretmenin ailesi duygulu anlar yaşadı. Kaymakam Sarı açılışta, Bahar Öğretmeni ve ailesini yakından tanıdığını, eğitim sevdalısı bir ve her kesimce çok sevilen bir arkadaşlarını kaybetmiş olduklarından dolayı çok üzüntü duyduğunu ve arkadaşlarının onun için bu çalışmayı yapmış olmalarının çok anlamlı olduğunu, ne kadar sevildiğinin de bir göstergesi olduğunu belirterek ailesine hem tekrar başsağlığı dileğini hem de evlatlarından dolayı kendilerini tebrik ettiğini ifade etti.
Kaymakam SARI ve beraberindeki heyet okul idaresinden okulun durumuyla ilgili bilgi alındılar ve sınıfları dolaşarak öğrencilerle sohbet ettiler.
Açılışa Kaymakam Musa SARI ,Milli eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, Okul Müdürü Mehmet ATAR ,Okul Yönetimi ,Öğretmeler, Bahar EKENEL BAYRAKTAR ‘ın ailesi, Veliler ve öğrenciler katıldı

OKUNMA SAYISI : 138                        HABER TARİHİ : 06-02-2020  10:50:28
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.