Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Üniversitelerarası 2. Lig Voleybol Müsabakalarında İSTE Üçüncülük Kupasını Kaldırdı

Yazdır
Paylaş
Adana Çukurova Üniversitesi’nin ev sahipliğinde 10 takım arasında kıyasıya süren,Üniversitelerarası 2. Lig Voleybol Müsabakalarında İskenderun Teknik Üniversitesi(İSTE) üçüncülük kupasını kaldırdı.
Üniversitelerarası 2. Lig Voleybol Müsabakalarında İSTE Üçüncülük Kupasını Kaldırdı
Çukurova Üniversitesi ev sahipliğinde, Adana’da toplam 10 üniversitenin katılımıyla düzenlenen, Üniversitelerarası 2. Lig Voleybol Müsabakalarında İskenderun Teknik Üniversitesi(İSTE) Voleybol Takımı, yapılan maçlar sonunda üçüncülük kupasını aldı. Turnuvaya; İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), Çukurova Üniversitesi, Harran Üniversitesi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi, Adıyaman Üniversitesi, Mardin Artuklu Üniversitesi, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Mersin Üniversitesi takımları katıldı.

İSTE’nin farklı bölümlerinde okuyan öğrencilerinden oluşan takım, Adana’da adeta tarih yazdı. İlk maçında üç seti de üst üste alarak Mersin Üniversitesi’ni 3-0 yenen İSTE Voleybol Takımı maça hızlı başladı. Aynı başarıyı ikinci ve üçüncü maçta da gösteren İSTEikinci maçında Adana Bilim Teknoloji Üniversitesi’ni 3-0 yenerek, üçüncü maçı da Mardin Artuklu Üniversitesi’ne set vermeyerek 3-0 kazanmayı bildi. Yarı final oynayan İSTE Voleybol Takımı, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’ni 3-0’la geçerek turnuvayı üçüncü sırada tamamladı.

Turnuvada kupaalmayı başaran takımına teşekkür edenİSTE Spor Koordinatörü Sıtkı Kahvecioğlu; ‘Müsabakalara katılan on üniversitenin sekiz tanesinde Beden Eğitimi ve Spor Bölümü var. Bu takımların arasından sıyrılarak, İSTE ailesine kupa kazandırmanın gururunu yaşıyoruz. İSTE Voleybol Takımı olarak geleceğin teknologlarıyla büyük oynuyoruz, çalışıyoruz, eğleniyoruz, öğreniyoruz. Üniversitemiz bize sonsuz destek oluyor. Aktif sporcuları olan, işleri ‘spor’ olan üniversiteleri geride bırakabiliyoruz. Sosyal ve sportif anlamda da üniversitemizi en iyi şekilde temsil ediyoruz. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler’ dedi. 

 

OKUNMA SAYISI : 430                        HABER TARİHİ : 27-12-2018  11:12:08
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.