Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Uyuşturucu İle Mücadele Konusunda Toplantı Yapıldı

Yazdır
Paylaş
İçişleri Bakanlığımızın Genelgeler doğrultusunda tüm yurtta Uyuşturucu ile Mücadele konusunda tüm organların uyum içerisinde çalışması, yapılan ve yapılacak çalışmaların değerlendirilmesi adına eşzamanlı toplantı düzenlenirken Arsuz ilçemizde de Kaymakam Musa SARI başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda bir toplantı düzenlendi.
Uyuşturucu İle Mücadele Konusunda Toplantı Yapıldı
Toplantıda uyuşturucu kullanımı gerçekleşebilecek parklar, okul ve çevreleri, metruk binalar ve benzeri hususlar değerlendirilirken geçmiş yıllar ve bu yıl istatistikleri ile yapılan ve yapılacak eğitimler masaya yatırılarak kurumlara çeşitli görevler taksim edildi.

Toplantıya Kaymakam Musa SARI’nın yanı sıra İlçe Emniyet Müdürü Halil KARABACAK , İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan KARAKAŞ , Yazı İşleri Müdürü Mustafa DEMİRDELEN , İlçe Tarım Müdürü Serkan YILMAZ , İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan DÖNMEZ, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Pelin TÜRBEDAR GÖKPINAR , İlçe Müftüsü Mehmet ÇİNAR İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ayşe SÜMER, Zabıta Müdürü Mehmet Cevdet  AYDEMİR  İle kurum ve kuruluşların temsilcileri katıldılar.

 

OKUNMA SAYISI : 157                        HABER TARİHİ : 23-01-2020  12:36:43
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.