Askerleri Taşıyan Zırhlı Araç Uçuruma Yuvarlandı
19 Eylül Gaziler Günü Tüm Yurtta Olduğu Gibi İlçemizde De Çoşkuyla Kutlandı
 Ulusal Makina Teorisi Sempozyumu İSTE’de Gerçekleştirildi
İskenderun'da Dehşet Anları

Yerel Seçimleri Kazanmak İçin Genel Başkanlar Çalışırken İlçe Başkanı Neden Çalışmaz?

Yazdır
Paylaş
Seçim çalışmaları çerçevesinde CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı CHP'li Asaf Güven, gece gündüz demeden yağmur ve çamur altında seçimi kazanmak için çalışmalarını meclis üyesi adayları ile birlikte yaparken CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin neden meydanlarda yok?
Yerel Seçimleri Kazanmak İçin Genel Başkanlar Çalışırken İlçe Başkanı Neden Çalışmaz?
Asaf Güven'in seçim çalışmaları çerçevesinde bir kaç programına görevimiz gereği katıldık. CHP Kadın Kolları başkanı ve gençlik kolları üyeleri tam kadro meydanlarda  Asaf Güven'e destek olmak için harıl harıl çalışıyorlar. Gözlerimiz CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin'i aradı ama maalesef onu göremedik. ilk programda avukat olduğunda davası vardır gelemedi düşüncesi uyandı bizde! Daha sonraki programlarda da Faik Çekin'i göremeyince akıllara binbir şey gelmiyor değil hani...

Mesela;

Aday belirleme sürecinde kendisinin desteklediği adayın seçilmemesinden dolayı genel merkeze bir tepki midir? Yoksa seçilen adaya bir tepki midir? ki seçim çalışmalarında meydanlarda görülmüyor. Bunu kendisinin ağzından duymak isterim doğrusu!

Fakat, farklı bir program olduğunda da ön saflarda yer almaktan da geri kalmamasının gerekçesi nedir?

Herkes seçimi kazanmak için elini taşın altına koyarken, canla başla mücadele ederken Faik Çekin'in meydanlarda olmamasının nedeni nedir? İlçe başkanı bugün çalışmayacak ise ne zaman çalışacak?

CHP İlçe Başkanı Faik Çekin'in bu tutumu parti içi bir huzursuzluk olduğu izlenimi uyandırıyor? Sayın Çekin buna da bir açıklık getirmelidir.

 

OKUNMA SAYISI : 304                        HABER TARİHİ : 07-03-2019  14:07:36
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.