Arsuz’da Koronavirüs İlaçlaması
BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Başkan Güven: “Proje Olarak Da Birçok Projemiz Var”
Akıllı Şehirlerin Şifreleri Arsuz’da Çözüldü…

Yönden; "Gazetecilik Gerçekten Meşakkat Ve Sabır Gerektiren Bir Meslek Dalı"

Yazdır
Paylaş
Hatay Gazeteciler Cemiyeti İskenderun Temsilciliği Kaymakam İskender Yönden ve Fatih Tosyalı, ziyareti ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.
Yönden;
Pastayı Kaymakam İskender Yönden, Fatih Tosyalı ve Temsilcilik üyeleri ile birlikte kestiler.
Hoş sohbet ortamında gerçekleşen ziyaret te Yönden, şu sözleri ifade etti: Gazetecilik gerçekten meşakkat ve sabır gerektiren bir meslek dalı. Kamuoyunu doğru bilgilendirmek, halkın haber alma özgürlüğünü sağlayabilmek adına yaptığınız çalışmalarda başarılar diliyorum şeklinde konuştu.
Ak Parti Adayı olarak adı geçen iş insanı Fatih Tosyalı, ise habercilik hızla değişim ve dönüşüm içinde. İnternet dünyası sayesinde artık olayları saniyesinde duymamız mümkün olabiliyor. Bu ne denle yaptığınız işte adaletli ve hakkaniyetli olmanızı dilerim dedi. 
Hatay Gazeteciler Cemiyeti İskenderun Temsilcisi Sabriye Sönmez’de yaptığı açıklama da yerel basın’ın koşullarının her geçen gün ağırlaştığına dikkat çekerek önümüzde ki süreçte iyileştirme projelerinin hayata geçmesi gerektiğine vurgu yaptı.

 

OKUNMA SAYISI : 360                        HABER TARİHİ : 12-01-2019  09:43:38
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Arsuz CHP İlçe Başkanı Kim Olmalı?
Mahmut ŞİRİN
Hakan MAZMAN
Ozan ÜNLÜ
Eşref KARAYÜN
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.