Milletvekili Şahin Cübbeli Ahmet’in Vaazı Meclis Gündemine Taşıdı
Arsuz Devlet Hastanesi İçin Baskılar Devam Ediyor...
ARSUZ HALKI DEVLET HASTANESİ İSTİYOR
ARSUZ'A DEVLET HASTANESİ ŞART...

Zeytin dali Operasyonuna BASK Onursal Başkanı Yılmaz'dan Destek Mesajı

Yazdır
Paylaş
Kısa adı BASK olan Bağımsız Sağlık Sen Genel Merkez Yöneticisi ve aynı zamanda Hatay İl Temsilciliği Onursal Başkanı olan Metin YILMAZ “Bu millet her daim askerinin yanında değil önünde olmuştur" dedi.
Zeytin dali Operasyonuna BASK Onursal Başkanı Yılmaz'dan Destek Mesajı
YILMAZ Açıklamasına Şöyle Devam Etti ;

            Bilindiği üzere Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Terör örgütleri ile mücadele kapsamında ZEYTİN DALI   operasyonunu  başlatmış ve çok şükür başarı ile de devam ettirmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi Zeytin Dalı Operasyonu bölgeye barışı ve istikrarı getirerek halka huzuru teşkil edecektir. Yüzyıllardır ordusu ile hep birlikte hareket eden milletimiz bugünde duası ile bedeni ile ordumuzun yanındadır. Biz sağlık çalışanları olarak  Hekiminden hemşiresine, ebesinden sağlık memuruna, personelinden güvenliğine kadar ordumuzun bu şanlı yürüyüşünde omuz omuzayız.

            Bilindiği üzere komşumuz Suriye'de ilk olayların başlamasından bu yana her zaman güvenli bir tampon bölge kurulması noktasında fikrimizi beyan etmiştik. Sebebi ise hemen yanı başımızda Reyhanlıya, Kilise düşen havan mermileri ve buna bağlı vatandaşlarımız gerek can gerekse de mal kaybıdır. Bu operasyonla ile birlikte hem ülkemize olan sızmalar hem de havan mermilerinin atılması engellenmiş olacaktır. Ayrıca oluşturulan güvenli bölge ile Suriye'li misafirlerimizin güvenli bir şekilde ülkelerinde yaşamalarını sağlamaktadır.

            Ülkemizin bekası için yapılan bu operasyon için  TTB'liğinin yaptığı talihsiz açıklamalıda huzurlarınızda kınıyorum. İşgalci savaş gibi kelimeler ancak vatanın ne demek olduğunu bilmeyen vatan hainlerinin söyleyebileceğim kelimelerdir. Geçtiğimiz günlerde hiç kimse bunların kirli yüzünü bilmezken bizler Perşembe’nin gelişi Çarşamba’dan belli olur, kongrelerinde İstiklal marşını okumayan bir zihniyet devrim şehitlerine saygı duymaları siz hangi ülkede yaşıyorsunuz hangi devletin milletin vergileri ile toplanan maşları alıyorsunuz siz kimsiniz ey tabipler odası..! Ama bunları o zaman makamlarında destekleyen hatta bir adım daha öteye gitmeleri konusunda güç veren zamanın yöneticilerini de kınıyorum.  

YILMAZ Açıklamasın Sonunda;

             Buradan şimdi herkese sesleniyorum bizler asla vatansız kalmadık kalmayacağız. Her zaman söylediğim gibi iyi bir komutan ölmesini bilmeli ki askerleri de onun için ölebilmeli. Ben şahsım olarak Sayın Başkumandanımın yanında değil önünde olarak şehit olmaya hazırım. Dolayısı ile arkadaşlarımda hazır Emirlerinizi bekliyoruz BAŞKUMANDANIM" sözleri ile bitirdi.

                                                                                                           

OKUNMA SAYISI : 415                        HABER TARİHİ : 30-01-2018  10:08:15
HABER ETİKET :
Adınız :
E-Mail Adresiniz :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
   
GÜNÜN DİĞER HABERLERİ
KÖŞE YAZARLARIMIZ            [ tümü ]
ANKET
Seri İlanlar
© Copyright Objektif Gazetesi. Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.