İSTE Öğrencileri Huzurevi’nde Yaşayan Yaşlılarımızın Yalnızlıklarını Bir Nebze Olsun Unutturdu

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencileri;yaşlılarımızın ve büyüklerimizin yalnız olmadıklarını hissettirmek, moral ve motivasyonlarını artırmak amacıyla Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında Huzurevi’ni ziyaret ettiler.
İSTE Öğrencileri Huzurevi’nde Yaşayan Yaşlılarımızın Yalnızlıklarını Bir Nebze Olsun Unutturdu Huzurevi’nde yaşayan yaşlılarımızın yalnızlıklarını bir nebze olsun unutturmak, moral ve motivasyonlarını artırmak için ziyarete giden öğrenciler, yaptıkları etkinliklerle Huzurevi sakinlerinin hoşça vakit geçirmesini sağladı. “Bir gün herkes yaşlanacak, onların tecrübeleri ve hayat hikâyeleri dersler çıkarmak için bizim için çok önemli” diyen İSTE’li gençler, Huzurevi sakinlerine pasta ve çay ikram etti, müzikler eşliğinde şarkılar söyledi. İkram edilen pastalar yenilip, çaylar yudumlanırken eğlenceli ortam, yerini kimi zaman Huzurevi sakinlerinin hatıralarına ve samimi sohbetlere bıraktı.

İskenderun Teknik Üniversitesi Sosyal Sorumluluk Projeleri Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Mehmet NAZ, İSTE Ailesi olarak, her alanda sosyal sorumluluk bilinciyle hareket edeceklerini, Teknoversitevizyonunadaha uygun sosyal projeleri de hayata geçirmek için çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

http://www.objektifgazetesi.com adresinden 28 Eylül 2020, 04:22 tarihinde yazdırılmıştır.