Karaağaç Esnafının Hayır Duasını Aldı

Esnafın sorunlarını dinlemek ve seçimlerde kendisine destek olmak için bugün öğle saatlerinde Karaağaç Mahallesi Atatürk Caddesinin belli bir bölümünü yağmur ve çamur altında gezen CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, bir çok girişimciye öncülük edeceklerini belirtti.
Karaağaç Esnafının Hayır Duasını Aldı Aday Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, yağmur çamur demeden halkla buluşmaya devam ediyor. Karaağaç Mahallesi Atatürk Caddesi bir kısmındaki esnafını tek tek gezerek hayırlı işler dileyen Başkan Adayı Güven, onların sorunlarını da dinledi. Bazı esnafların aralarda kaldığında kaybolduğundan yakınan kadın esnafa, gelecekte iyi bir planlama yaparak bir çok konuya çözüm üreteceğiz diyen Başkan Adayı Güven'e esnaftan hayır duası aldı.

Esnaf Başkan Adayı Güven'i bağırlarına basarken, 'Sonuna kadar arkanızdayız' mesajını da verdiler. Güven, "Altyapı nedeni ile yaşanan sıkıntıların önüne geçemeyiz. En aza indirilmesi için çalışmalarımız olacak. Talepleriniz ve isteklerinizi unutabilirim. Ama sizler bana sürekli hatırlatın. Hiç çekinmeyin" dedi.  Büyükşehir belediyesi içinde oy isteyen Arsuz Adayı Güven, seçim çalışmalarını yürütürken CHP Gençlik Kolları üyelerinden birinin fenalaşması üzerine ilk müdahaleyi gerçekleştirip sağlıklı bir şekilde hastaneye kaldırılmasını sağladı.

http://www.objektifgazetesi.com adresinden 28 Eylül 2020, 04:59 tarihinde yazdırılmıştır.